dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Z69 - dom na działce z dużym spadem

Schody ażurowe - ku końcowi

Oceń ten wpis
Na schodach była dobrze zrobiona prowizorka czyli oszlifowane i pomalowane jętki drewniane po których chodziłem przez ostanie 2 lata,
Do końca tego roku razem z żoną mieliśmy zaplanowane wykonie kilku dużych prac na działce min wymiana stopni prowizorycznych na te "właściwe".
Początkowe wyceny kamieniarzy nas przerażały bo znacząco przekraczały nasz budżet, z czasem zaczęliśmy rozważać stopnie drewnie ale był problem z odpowiednią grubością - rozważaliśmy drewno egzotyczne.
Finalnie znaleźliśmy kamieniarza który zaproponował cenę którą mogliśmy przyjąć.

Oczywiście było zwrócenie uwagi ze poprzednicy (ci co lali beton na ławy) nie wykonali swojej pracy w sposób należyty. Jakoś się przyzwyczaiłem ze kolejne ekipy mają coś do zarzucenie poprzednikom.

Schody były montowane w pełnym słońcu - finalnie ekipa musiała poprawiać swoją pracę bo po zafugowaniu wyskrobałem im figę dotykając delikatnie kluczami. Przyznali się do błędu (plus dla nich) i przy bardziej sprzyjających warunkach zafugowali jeszcze raz,
Na chwilę obecną wygląda ok, mam nadzieje że po zimie też tak będzie,

Poniżej kilka zdjęć poglądowych.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150725_001.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	339092Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150725_002.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	339093Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150725_007.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	339094Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150725_008.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	339095

ps.
Myślę ze mogę polecić
Lewartowski W.

Adres: Świerkowa, 62-240 Cielimowo



Telefon:606 648 867
Tagi - katalog słów kluczowych: lewartowski cielimowo Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze