dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Szum Morza Wariant 1 M141aL

Przyjechały Salamandry i klamki zawierające lokowanie produktu.

Rating: 2 votes, 3,00 average.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna1.jpg
Wyświetleń:	584
Rozmiar:	74,3 KB
ID:	345749Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160204_164301.jpg
Wyświetleń:	579
Rozmiar:	74,8 KB
ID:	345750Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160204_164406.jpg
Wyświetleń:	551
Rozmiar:	73,2 KB
ID:	345751
Dziś rano o 9.00 odebrałem telefon że okna są już na naszej działce, więc ruszyłem i 9.10 byłem na miejscu ( wiał lekki wiatr, temp 4 st.C, lekkie zachmurzenie ).
Wysiadam i się witam z Panami wręczając im paczkę pączków.
Szybka wymiana zdań:
-To Panów jest dwóch tylko do tych okien?
-Tak ale damy radę

Pomyślałem nie ma szans aby w 2 osoby obsadzić takie wielkie okna (pakiet 3 szybowy) przy lekkim wietrze.
Panowie szybko i sprawnie zabrali się do pracy.
Wstawiając pierwsze okno stwierdzili że musi przyjechać jeszcze jeden kolega bo za bardzo wieje wiatr
Tak więc od 10:30 pracowali w trzech i praca szła jeszcze sprawniej.
O 17.00 przyjechałem z Justyną aby mogła podziwiać piękne okna i zobaczyć ile mycia ją czeka .
Okna jej się spodobały ale .......
Wypatrzyła swoim wzrokiem, że na oknach dachowych na klamkach jest Napisik FAKRO i spytała się jak to usunąć i dlaczego takie coś producent robi i że to jakieś badziewne i ona chcę klamki bez napisu FAKRO.
Tak więc dziś piszemy do producenta o wymianę klamek na opcję bez lokowania produktu.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	klamka fakro.jpg
Wyświetleń:	283
Rozmiar:	6,2 KB
ID:	345755

Niestety okazało się że na klamkach od Salamandrów też jest logotyp producenta SIC.
Co gorsza jest też logotyp na zaślepkach od okuć.

Generalnie wyszła wk@$#iona z Placu budowy, a wszystko przez klamki.
Tak więc na dzień dzisiejszy nie poleca okien Fakro

Jak żyć, jak żyć???

Updated 04-02-2016 at 17:26 by Jarek_i_Justyna

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar DRDZ
    Małżonka chyba trochę przewrażliwiona na to "lokowanie produktu"
    Jest to powszechne - umieszczanie logo producenta (to coś jak gwiazda Mercedesa na masce - klienci raczej jej nie zrywają, a nawet w wersjach indywidualkizowanych AMG też umieszcza swój znaczek na bagażniku).
    Cóż zawsze zostanie Wam opcja zalepienia dziadostwa jakim lepcem
  2. Avatar Nani
    Polecam klamki z przyciskiem lub z kluczykiem, tam nie ujrzysz "lokowania produktu" - bo stety, ale również zwróciłam na to uwagę i mnie trafiło.

    Idąc dalej w przód radzę oglądać pstryczki elektryczki, bo na niektórych, szczególnie tych renomowanych firm też jest logo. Zonk jest wtedy kiedy otwierasz paczkę zamówioną z neta, a tam napis na pół pstryczka...

    pozdrawiam, a okna ładne
  3. Avatar Jarek_i_Justyna
    Cytat Napisał Nani
    Polecam klamki z przyciskiem lub z kluczykiem, tam nie ujrzysz "lokowania produktu" - bo stety, ale również zwróciłam na to uwagę i mnie trafiło.

    Idąc dalej w przód radzę oglądać pstryczki elektryczki, bo na niektórych, szczególnie tych renomowanych firm też jest logo. Zonk jest wtedy kiedy otwierasz paczkę zamówioną z neta, a tam napis na pół pstryczka...

    pozdrawiam, a okna ładne
    To prawda, niekiedy te loga są jakieś zgrabnie ukryte i ich nie widać, ale Fakro bije po oczach jak cholera.
  4. Avatar dziub
    Drogie Panie życzę tylko takich problemów na budowie.

    P.S. Teraz też się zorientowałem, że na moim telewizorze w samym centrum salonu jest jakiś badziewny napis SONY. Nie przeżyję

    Pozdrawiam
  5. Avatar wesola9
    A jakie planujecie ocieplenie?
    Szerokie okna boczne wykuszu macie, na ocieplenie pozostaje jakieś 10cm??

    pozdrawiam
    Artur