dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

byYoa

Tymczasowe drewniane blaty diy

Oceń ten wpis
Kuchnia coraz bardziej przypomina kuchnię, a aktualnie prezentuje się tak:









To tylko jedna strona, druga ściana jutro zostanie wykończona i wtedy zaktualizuję zdjęcia. Po kilku tygodniach oczekaiwania, przyjeżdża serwis Ikea poprawiać montaż, który nie do końca był poprawny. Jeszcze w tym tygodniu powinny zostać zamontowane blaty i pozostały sprzęt. Nareszcie!






Chwilowo zamontowaliśmy drewniane blaty, które samodzielnie wykonał Radek. Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się tutaj takie surowe drewno.
Pamiętacie projekt mojej mikrokuchni, KLIK? Zrezygnowaliśmy z zabudowanych szafek na rzecz tych na wysokich nóżkach lecz wszystko inne zostało zrobione dokładnie tak jak w projekcie.Jestem ciekawa jak podoba Wam się nasza ceglana ściana? Zrobiliśmy ją z płytek wykonanych przez firmę Regalia pochodzących z oryginalnych starych cegieł z Warmii. Bardzo podoba mi się ich naturalny przypalony kolor.
Tagi - katalog słów kluczowych: bosch, cegła czerwona, drewniane blaty, ikea, kuchnia Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar agatka2106
    Ściana super, myślałam że to cegły. Bardzo podoba mi się pomysł tych mebli kuchennych na wysokich nogach. Super możliwości z łatwym utrzymaniem czystości. Nie widziałam wcześniej albo nie zwracałam uwagi na takie rozwiązanie.
    Pozdrawiam
  2. Avatar byYoa
    Cytat Napisał agatka2106
    Ściana super, myślałam że to cegły. Bardzo podoba mi się pomysł tych mebli kuchennych na wysokich nogach. Super możliwości z łatwym utrzymaniem czystości. Nie widziałam wcześniej albo nie zwracałam uwagi na takie rozwiązanie.
    Pozdrawiam
    Bo to właściwie są cegły tylko przekrojone a meble na wysokich nogach są rzeczywiście bardzo praktyczne, ja jestem zadowolona z tego projeku i bardzo polecam takie rozwiązanie. Nóżki ze stali nierdzewnej wyglądają super, są jeszcze malowane na biało w ofercie. Montażyści mówili, że przez tyle lat co ta kuchnia metod jest dostępna to te nóżki montowali 2 razy, raz na wystawce w sklepie i drugi raz u nas nie są więc zbyt popularne... Jedyny problem jaki był to to, ze w szafce nie zmieścił się standardowy piekarnik mimo, iż zapewniano nas, że się zmieści i taki projekt został przez ikea zatwierdzony. Musieliśmy sami przerabiać szafkę bo montazyści odwalili straszną prowizorkę co było nie do zaakceptowania... Ikea zwróciła nam pieniądze za materiały potrzebne do przerobienia (kupiliśmy stalowe szyny montażowe na wymiar). Teraz nie ma strachu, że piekarnik runie na podłogę