dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Piotr3k

Lagos II - SSZ

Oceń ten wpis
Pod koniec kwietnia pojawiła się ekipa z oknami. 3 największe przeszklenia są z aluminium, reszta z PCV w tym jeden HS. Do tego zamontowaliśmy drzwi docelowe i bramę segmentową. Całość ładnie się zgrała.
Aluminium to system Aluprof MB-86 z szybą 3 x 6mm + ciepła ramka
PCV to system Schuco SI-82 z szybą 3 x 6mm + ciepła ramka
Montaż na foliach paroszczelnych i paroprzepuszczalnych oraz ciepłych parapetach.









Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar cavuu
    Ile kosztowały okna do tego domu? Ja buduję właśnie Lagos III, jestem na etapie kończenia murów.
  2. Avatar szyman683
    Cytat Napisał cavuu
    Ile kosztowały okna do tego domu? Ja buduję właśnie Lagos III, jestem na etapie kończenia murów.
    Witaj cavuu,

    Spadłeś mi z nieba Właśnie przymierzam się do wylania fundamentów pod LAGOSA III na zimę i od wiosny ciągniemy ile się da. Odnośnie Twojego pytania o koszty okien to mam wstępne wyceny od firmy Schüco właśnie do Twojego domu

    Podaj maila to wyślę Ci wycenę...

    Równocześnie proszę o jakieś informacje ogólne na temat projektu, może nie będę się tu rozpisywał tylko wymienimy się spostrzeżeniami przez maila.

    Mój adres: [email protected]
  3. Avatar PatkaB1987
    Witajcie, ja w sprawie okien, mozecie przesłać wycenę okien do tego projektu? Jestesm bardzo ciekawa efektu koncowego tego projektu, czy macie może zdjęcia zakończonej realizacji? [email protected]