dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasze balowanie czyli budowa pachnąca żywicą.

Donica na kwiaty czyli młotek, dłuto i kawał bala.

Oceń ten wpis
Budowa to nie tylko fundamenty, ściany czy dach. To także cała otoczka, która tworzy klimat Pozostało mi kilka bali po budowie domu. Próbuję z nich coś wyrzeźbić




Updated 01-09-2016 at 11:53 by marmur7

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar U Jaśków
    Piękne! U nas robimy w ten sposób łodzie na 2-3 osoby z jednego bala(dużo większe wymiary), tzw dłubanki. Kto nie spróbuje nie wie ile to pracy i cierpliwości kosztuje! Ale jaki efekt! Powodzenia, z kolejnymi "sztukami"!!!
  2. Avatar marmur7
    No trochę dłubania jest Kolejna donica właśnie mi pękła podczas dłutowania, gdy robota była prawie skończona, ale przyjmuję to z pokorą.
    A co do łodzi - to gdzie jest to "u Was" ?
  3. Avatar U Jaśków
    Mazurskie dłubanki! ... i święto dłubanki połączone z regatami (wszystkie wypływają na jezioro - co druga wraca na brzeg, często bez załogi, bo ta życie ratowała ) na jeziorze Spychowskim Wywrotek była masa! Sama z 3 kolegami, przez 4 dni dłutem "dłubałam" taką łódż z czterometrowej lipy, dość krótkiej, ale średnicy około 95-110 cm (chyba rekord, bo ścianki muszą być cieniutkie ) szczegóły tu: http://www.spychowo.olsztyn.lasy.gov...i#.V8nfQjWeb4x Jakby dobrze wydłubać, można by sobie piękną umywalkę, albo wannę do domku zrobić - ale w pojedynkę nie da rady
  4. Avatar marmur7
    Z lipą można zaszaleć . Oglądałem Wasze dłubanki - fajna sprawa Pozazdraszczam narzędzi - zamiast dłuteł kształtowych i cioseł mam dwa płaskie dłuta z Brico i jadę nimi w drewnie twardym. Jest dość hardcorowo, ale to i tak odprężająca zabawa Pozdrawiam