dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

U Jaśków

Płyty g-k na piętrze, start pompy ciepła i drzwi wejściowe 11-25.11.2016

Oceń ten wpis
Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
Po ociepleniu wełną, w połowie listopada przyszły jeszcze płyty g-k na piętrze, są też schody strychowe z wyłazem:





Tu okna dachowe jeszcze w trakcie obróbki:



25 listopada (po 2 miesiącach opóźnienia) pojawiły się Drzwi wejściowe - robione były na wymiar, bo dziura w ścianie nie licha, dębowe w kolorze wściekłej czerwieni, która przybrała taki oto odcień w efekcie finalnym, grube 7-8 cm, z wkładką termiczną styro w środku, pakiet szybowy potrójny (szyba refleks przezroczysta biała)... tu jeszcze w warsztacie:



a tu już po zamontowaniu - od frontu z zewnątrz:



od wewnątrz - w sztucznym świetle jeszcze inaczej się prezentują:



Najważniejsze, że wianek od Atamaris Studio z Wawy (mojej osobistej Koleżanki ) pasuje jak ulał:



No i na koniec - POMPA działa!!!!
Serce pompy (oto ono) zabiło 23 listopada 2016!



Kotłownia prezentuje się tak, cała w brudzie ale najpiękniejsza! Moja!!!
Wiadomo co robię od tego czasu - latam i tworzę nowy dziennik - pracy i parametrów i ustawień pompy, na pompie i w pompie, a że założyłam też podlicznik i zmieniłam już na taryfę G12w (z problemami) to już od nadmiaru danych styki mi się grzeją Póki co pogoda łaskawa - oscyluje koło -1 do 0 st C więc mam czas na próby, testy, eksperymenta!



Od jutra zaczynamy szpachlowanie regipsów, może przed końcem roku jeszcze pomalujemy ściany i kominek powstanie - się zobaczy!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze