dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom na wąską działkę, tani w budowie.

kwiecień 2018 cz.2

Oceń ten wpis
Dzisiaj popchnąłem do przodu dwa tematy.

1. Złożyłem ponownie wniosek (przez formularz na stronie Taurona - tak jak poprzednio) o warunki przyłącza i umowę do energetyki.
Zmieniły mi się dane, więc złożyłem nowy wniosek. Mam zamiar podpisać teraz umowę i oczekiwać na podłączenie. Papiery powinienem otrzymać za około 2 tygodnie (tak było poprzednim razem). Zaznaczyłem "prąd docelowy". Ciekawe czy będzie budowlnay czy docelowy...
2. Dostałem warunki z UG na wykonanie zjazdu z działki przez rów melioracyjny, dzięki czemu mam pełny zestaw dokumentów do Wód Polskich.

Postanowiłem zaryzykować. Sam wykonałem szkic i rzuty dla zjazdu z przepustem. Wszak na tej stronie www pisze, że może być szkic odręczny więc go zrobiłem. Może się uda zaoszczędzić kilka stówek na projekcie. Na tej stronie krok po kroku ładnie jest opisane co zrobić i jakie dokumenty zebrać.

Teraz czekam 30 dni na ewentualny sprzeciw Wód Polskich na moje zgłoszenie lub ewentualne uzupełnianie braków. Jeśli się nie odezwą, to po ~40 dniach mogę wracać do UG w sprawie projektu organizacji ruchu.

Kolejna sprawa nad którą myślę, to temat studni. Niestety nie mam wjazdu, więc chwilowo się wstrzymam.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze