dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

anoch

Woda, Humus, Ławy

Oceń ten wpis
Witam po przerwie "negocjacyjnej" z ekipą SSO oraz poszukiwaniach wykonawców prac ziemnych. Nadszedł czas aby uzupełnić dziennik.
Zaczęło się od montażu przyłącza wody - założyłem, że bez uzbrojenia działki w prąd i wodę nie rozpocznę grubszych prac budowlanych. No więc woda była ostatnim ogniwem jakie mnie wstrzymywało.
Dodatkowo Wykonawca SSO zaplanował prace na początek listopada więc uznałem, że na spokojnie mogę działać w tematach organizacji materiałów budowlanych i innych mniejszych spraw. Życie pokazało, że na spokojnie się nie da ale o tym później
Sobota 6 października 2018 r. - budowa przyłącza wodnego



"Spokojnie" rozeznając się w cenach materiałów znajdujących się w okolicznych składach budowlanych pod koniec tygodnia telefon od Wykonawcy SSO w stylu: jeden z inwestorów ma obsuwę w uzyskaniu pozwolenia na budowę, więc środę 17.10.2018 możemy zaczynać.
Plan następujący:
1. Sobota 13.10.2018 r. - zdejmuję humus (koparka po mojej stronie). Swoją drogą czy ktoś zaczynał budowę 13-tego?
2. Środa 17.10.2018 r. - geodeta - wyznaczamy osie ław
3. Środa 17.10.2018 r. - koparka, kopiemy wykop pod ławy (szerokość 60 cm, głębokość 50 cm)
4. Czwartek 18.10.2018 r. - lejemy chudziak pod ławy 10 cm, wykonujemy zbrojenie, ogarniamy bednarkę, zalewamy ławy
5. Piątek - Niedziela - przerwa

1. Humus - rozpoczęcie budowy 13.10.2018



2. Osie ław i poziom zero



3. Wykop



4. Chudziak pod ławy - beton B15, 5 m3





Zbrojenie



Zalanie ław - beton B25, 21,5 m3



Updated 22-10-2018 at 08:40 by anoch

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze