dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kaizen

Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

Oceń ten wpis
Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
Trochę nadrobię zaległości. Ponad tydzień temu pożegnałem glazurnika. W tym wpisie będę zadowolony












Zostało jeszcze trochę do dopieszczenia - np. żona wymyśliła różnokolorowe fugi do rozety. Sam to mam zrobić. Ostatecznie na ściany daliśmy fugi zwykłe (Kerakoll Fugabella), a na podłogi poszedł epoksyd antracyt (FugaLite). Wcześniej wrzucałem zdjęcia Fugalite Invisible - ja mam mieszane uczucia, żonie się całkiem nie podoba. Ale zamierzam ją jeszcze dać w przedpokoju.

Został też salon, wiatrołap i pomieszczenie techniczne do zrobienia - sam będę zdobywał sprawność glazurnika
Ale to pewnie gdzieś za miesiąc - jak skończę zdobywać sprawność elektryka i zaolejuję parapety, drzwi i ościeżnice

Z pozytywów to jeszcze przypieczętowana podłoga w sypialniach - już na 100% będzie merbau, wykonawca też wybrany.

Kupiona też kuchnia Ikea. Trochę na szybkości i kilka zmian wprowadzonych pod wpływem konsultanta (np. że stracimy gwarancję jak nie odsuniemy się ze zlewem od łączenia blatu czy że nie może płyta zachodzić nad zmywarkę), bo chcieliśmy skorzystać z kończącej się promocji. Bez AGD, blatów, baterii, dwóch frontów szuflad i suszarki do szafki nad zlew (za to z samym zlewem) wyszło 8035zł minus 800 zł na karcie rabatowej. Byłaby jeszcze ich płyta indukcyjna HÖGKLASSIG. Ale w dniu zakupów nie było na stanie, a następnego (ostatniego dnia promocji) zostałem uziemiony awarią samochodu. Ale tę płytę chyba i tak weźmiemy, bo chcemy coś szerszego - a inne są albo 7cm węższe, albo dużo droższe. Ale teraz to bez pośpiechu - może nawet zdąży wrócić promocja?
Fronty miały być białe. Trochę kusiły drewniane. Wybraliśmy kompromis. Hittarp - jako jedyne nie-drewniane i nie-lakierowane nie rażą nas wykończeniem krawędzi (w większości z dwóch stron jest OK, ale dwie prostopadłe to brzydko naklejony pasek). AGD, uchwyty, zlew - czarne będą (chyba, że jakieś mosiężne uchwyty nas napadną, to oddamy te czarne).


Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pozytyw2.jpg
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	421921   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pozytyw3.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	421922   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pozytyw4.jpg
Wyświetleń:	267
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	421923   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pozytyw5.jpg
Wyświetleń:	270
Rozmiar:	106,0 KB
ID:	421924   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kuchnia.jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	34,8 KB
ID:	421925  

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze