dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bundes

Dom na piasku Z162 GLv2

Oceń ten wpis
Cytat Napisał bundes Zobacz post
Witajcie,
Po wielu miesiącach przeglądania forum postanowiłem włączyć się bardziej aktywnie i opisywać naszą "drogę do marzeń"...
Nasze zmagania rozpoczęły się już sporo lat temu od poszukiwań działki. ehh to był czas... co przychodziła wiosna jeździliśmy i oglądaliśmy działki w okolicach Bielska-Białej. W sumie to przez 5 lat poszukiwaliśmy w różnych lokalizacjach zaczynając od strony Żywca i okolic, przez Rudzicę, Czechowice, Kozy,Pisarzowice... aż dotarliśmy do Wilamowic. tu zakupiliśmy działkę i powoli 13 arów w widokiem na góry. Po zakupie działki rozpoczęliśmy długotrwały etap poszukiwania projektu... ile tego człowiek się naprzeglądał i zawsze coś nie grało albo mnie albo żonie. Ale i ten etap udało nam się przeskoczyć stanęło na z162 z pracowni z 500 w wersji z garażem Z162 GLv2. Oczywiście przejrzałem jeszcze raz forum i natrafiłem na kilka osób budujące ten projekt w nieco innych wersjach. Pośród nich spotkałem kolegę ze studiów (Pozdrawiam Łukasz) który również wybrał i zrealizował ten projekt.
Postanowili że w miarę sił i umiejętności (tych niema za wiele) będziemy powoli budować.
Etap papirologii zakończył się w sierpniu gdy uprawomocniło się pozwolenie na budowę na dzień dzisiejszy wyszliśmy z ziemi i mamy zalaną płytę fundamentową.
W najbliższym czasie (jak tylko ogarnę temat wrzucania fotek) postaram się powrzucać kilka zdjęć z prac prowadzonych do tej pory.
prace wykonywane samodzielnie, czasem z pomocą kolegi. samo zalanie płyty było zlecone poleconej ekipie ale o tym potem...
W planach- jak najwięcej własnymi rękami, patrzenie tylko na ten etap którym obecnie się zajmuje bez dalekosiężnych planów...
Pozdrawiam Jacek
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze