dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bentul

Dziennik budowy Bentula

Oceń ten wpis
Dzisiaj dokonałem zakupu poszycia dachowego Braasa.
Wybraliśmy dachówkę Celtycką Lumino koloru brązowego. Całkowity koszt to 16.925zł W cenę wchodzi całość na dach ale bez gwoździ dachowych. Firma przechowa nam wszystko do odpowiedniego momentu (czyli prawdopodobnie do czerwca). Gwarantują dostawę, pełną obsługę i ewentualny zwrot niewykorzystanych elementów. Firma nam się spodobała. Poświęcono nam między innymi czas na to żeby objechać okoliczne osiedla i zaprezentować nam jak wyglądają domy pokryte poszczególnymi poszyciami w różnych kolorach... :D Cena jaką otrzymaliśmy pochodzi jeszcze sprzed podwyżki, która nastąpiła 15 marca i uwzględnia możliwe do osiągnięcia rabaty. Jesteśmy zadowoleni z obsługi i z faktu, że ten element budowy mamy "załatwiony". Słyszałem od kilku osób, że należy się liczyć z tym iż za 2-3 miesięcy może brakować dachówki na rynku podobnie jak teraz brakuje materiału ściennego (w czasie naszego 30-40 minutowego pobytu w składzie budowlanym pojawiły się trzy osoby szukające gazobetonu lub czegokolwiek na ściany... :o ). 11zł/bloczek to ponoć standard w naszym regionie...
Mam nadzieję, że nasza decyzja była słuszna. Na bloczkach z Solbetu już "zarobiliśmy" blisko 2.000zł... :o
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum