dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bobowa budowniczowa

Nowy dziennik budowy domu który mi się marzy

Oceń ten wpis
Przepraszam za wczorajszy brak relacji z Wrocławia...ale ciężkie dni mam na tym urlopie :( Urlopie? :roll: hm...ja mam urlop? :roll: Czuję jakbym nie miała 8) 8)

No w każdym bądź razie do Wrocławia dotarliśmy bez problemów, przejazd przez rozkopany :evil: Wroclaw trwał 85 minut :o Cóż..... :roll: :roll: :roll: :roll:

Meble zakupione, oblecieliśmy OBI i kupiliśmy chłopakom naklejki na ściany - postacie kotków :lol: :lol: :lol: :lol:

Koniec wizyty. :lol: :lol: :lol: :lol:

Powrót był fatalny :evil: Przejazd przez Wrocław 105 minut :evil:

A potem prosto do Pana od okien bo okazało się, że on ich jeszcze nie zrobił :o :o :o :evil:
No więc wzięłam sprawy w swoje ręcę bo żali mi było patrzeć na męża jak się z facetem boksuje i mówię:
- Kiedy będą okna?
- Będą w piątek (22.08) - odpowiedział Pan
- A jakim cudem skoro mówił Pan, że potrzebuje tydzień na malowanie i oszklenie, a tymczasem dzisiaj dopiero akceptujemy kolor (śliczny zresztą :lol: :lol: :lol: :lol: ), a dzisiaj jest środa, w piątek święto a na przyszły czwartek mają być gotowe żeby mogły przyjechać w piątek??? :o :o :o :o
- Będą w piątek, niech się Pani nie denerwuje
-Nie, no ja sie nie denerwuję ...jeszcze....ale mój mąż to ma już dość, więc jak nie będzie okien w piątek to mąż pójdzie złożyć w sobotę pozew o rozwód i będzie Pan miał moje małżeństwo na sumieniu (ale ściema :wink: )
- Będę w piątek, będą okna, drzwi i parapety....obiecuję
- Ok. W takim razie proszę zmieniamy umowę: proszę wpisać termin ostateczny (a nie przypuszczalny), proszę wykreślić punkt, że zamawiający ma prawo naliczać sobie odsetki karne od 21 dnia od przekroczonego przypuszczalnego terminu i proszę wpisać, że w przypadku nie dotrzymania terminu umowy płacimy 5000 mniej (to taka kara)
I co????





Pan grzecznie wszystko pozmieniał, zaparafowała się i powiedział, że w piątek montaż :o :o :o :o
No to sobie myślę, że jak Pan tak chętnie poddaje się obostrzeniom i karze to raczej na pewno wie, że okna w piątek będą, prawda?????



No pożyjemy, zobaczymy, ja to cierpliwa jestem, ale strrrrrrrasznie nie lubię jak mnie ktoś w konia robi, wtedy to nie przebieram w środkach :evil: :evil: :evil:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum