dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agnes

droga do gwiazd

Oceń ten wpis
Jestem b.zadowolona.Dowiedziałam się ,że gazownia zaakceptowała wniosek dot. budowy przyłącza gazowego w naszej ulicy.Dużo osób złożyło wniosek więc jest to teraz dla nich ekonomiczna inwestycja.Koniec z tym brudem wokół kominka .Jednak po wielu przemysleniach zdecydowałam się na ogrzewanie gazowe a nie drewnem /piec /Trudno,może to i drożej wyjdzie ale jak uzupełnimy to kominkiem /jeśli bedziemy mieli ochotę w nim palić /to sporo się zaoszczędzi.Także oby do końca tej niesczęsnej zimy a przyszły sezon będzie już dużo wygodniejszy :smile: Mąż załatwił już słupki na ogrodzenie,więc jakąś jego część mamy mieć wykonaną już do końca kwietnia. Potrzeba nam jeszcze trochę ziemi i facet sam pojawił się u nas z propozycją jej dostarczenia i podsypki gruzowej. Dzisaj ma zacząć ją zwozić .A ja nie mogę się doczekać wiosny.Za domem będę miała usypaną skarpę /teren działki opada więc z tylnej strony domu zostanie usypana skarpa i tam zrobię sobie cudny skalniak/przy wejściu do domu także,bo działka połozona jest niżej ulicy.Taki skalniak to równiez naturalna ochrona przed spływającą z ulicy wodą.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum