dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

btx

Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

Oceń ten wpis
W dalszym ciągu walczymy z malowaniem. Chłopaki robią co mogą, pracują codziennie prawie do północy, jest już tydzień po terminie, ale jest trochę poprawek, z którymi muszą się uporać. Płacisz - wymagasz :roll:
Dolna łazienka się robi, jest już zabudowa kibelka, przygotowana podłoga i dwie ściany wyłożone płytkami, w tym ta pod schodami, gdzie będzie stała kabina prysznicowa. Na środku jest pas z białej mozaiki kamiennej. To samo będzie też na podłodze zamiast brodzika. Wygląda naprawdę ciekawie (przynajmniej na żywo):



Pan się trochę przestraszył kabiny, bo nie ma praktycznie żadnych profili w miejscach łączenia do ścian... Będzie trochę kłopotu z dokładnym wymierzeniem i ustawieniem względem płytek.

Wczoraj rozmawiałem z firmą zakładającą szamba, a dzisiaj przyjechali już koparką, położyli rury łączące z domem i wstępnie wykopali dół na zbiornik. Jutro mają sprawę zakończyć.
A koszt to 30% tego co miała kosztować oczyszczalnia. Nadal nie jestem szczęśliwy, że musieliśmy podjąć taką decyzję... :evil:

przez budowę przewinęło się kilku ludków robiących balustrady, ale albo chcę kosmiczne pieniądze, albo chce robić tylko w komplecie ze schodami, a ten co nawiedził nas dzisiaj, powiedział, że najpierw mają być schody, a dopiero potem on będzie mógł zrobić wycenę balustrady. to akurat jestem w stanie zrozumieć.

A ja wczoraj i dziś uruchamiałem i regulowałem wentylację - myślę że będzie działać... Myślałem, że sama regulacja jest prostsza (czyt. szybsza). Jest masa biegania z anemometrem, z góry na dół, potem na strych podkręcić jakąś przepustnicę i spowrotem na dół... I tak w kółko, aż znajdzie się właściwe ustawienie :-?
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum