dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dziennik Joli i Piotra - TYMEK

Wybudujemy dom. Nasz Dom. Dziennik Joli i Piotra

Oceń ten wpis
A tak wygląda ten nasz kawałek ziemi...
Zdjecia zrobiłem przed wizyta u notariusza.

Na wprost przyszłych domów pole z sosenkiami, trawą,łaką...
Pewnie też podzieli właściciel i sprzeda. Więc nie będzie tak jak obecnie. No chyba, że ktoś kupi całość. To by było idealnie. :)




Na zdjęciu nr 2 stoję właściwie na działce sąsiada. Sorki Rafał. :oops: Granica przebiega tak na równi miedzy tymi dwoma domami. Na prawo moje, na lewo jego.Wiec ja i on sąsiadów na wprost już mamy. Jak się ładnie poprosi przypilnują jak będzie trza... :D
Mam nadzieje...

Dalej sąsiad nawtykał palików.. Chyba wytyczne przyszłego domku. Marcin chyba zaznaczał domek. Konkretnie w którym miejscu będzie stał. Fajnie. Zaznaczam, że wszystko działo sie przed wizytą u motariusza. Na lewo od palików będzie droga. Na razie wytyczona na mapie. I jak pojedzie się dalej ta wirtualną drogą, to tam na końcu, przedostatnia to właśnie moja działka. :P





Na 4 to tak na lewo z mojej działki. Kawał pola, a na nim pozostałe działki. Zdjęcia niestety nie oddaja tego tak jak w rzeczywistości. Dałem duzą ogniskowa w aparacie. Tam w oddali na lewo domek w budowie. To domek właścicielki działek. Buduje dom przy głównej ulicy wiec możecie sie już domyslic jak to mniej wiecej wygląda.





Na tym zdjęciu stałem konkretnie na słupku na swojej działce.





A na nastepnym stoję na prawie wprost działeczki. Sorki za jakość. Zachodziło słońce.

I tyle. Albo az tyle. To było w pażdzierniku. Przed notariuszem, przed moja podróża (pozdr dla sister),przed całą masą innych rzeczy. W tym smutnych...

Jak po układam w głowce jak sprawy potoczyły sie dalej postaram się o tym napisać
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum