dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

malka

Ziewnik malkowej niebudowy

Oceń ten wpis
Dzwonił do nas pan P. i broń bosze nie po to by przeprosić za burdel, który zrobił, lecz by domagać się zapłaty za dach, którego nie zrobił (więźba ciągle leży na działce, a pokrycie w hurtowni).
No i wkurwu ponownie dostałam, bo fakturę (? - firma na ryczałcie jedzie 19%) nam grzmot jeden wystawił na całość.(3/4 forsy juz wziął)
No to ja wredna baba (o tym juz się przekonaliście ), do US dzwonię, co z tym fantem zrobić.
Pani (miła :o ), mi na to, nie płacić , zrobić ksero faktury, umowy i KW), poprosić o wyjaśnnienie i przesłać do nich, a oni już z przyjemnością :lol: zajmą się wyjaśnieniem sprawy.
No to wyszłam na konfidenta, pewnie mi teczkę założą :-?

Mało tego, w czwartek mamy wizytę biegłego, co by wycenił szkody poczynione przez tych paproków (kolejne koszty :evil: ), potrzebny nam ten papiór, by ruszyć z odzyskiem kasy, cholera jak ja bardzo nie chce do sądu :x, jednak jakieś dziwne przeczucia mi mówią,że się nie obejdzie bez wysokiego sądu.

No i pani z nadzoru może nas odwiedzi , tak w ramach ubogacania swojego doświadczenia zawodowego - temat prezentacji : "najbardziej spierd..ne budowy ostatniego 25-lecia, na terenie Polski południowej".


A z dobrych wiadomości - znależliśmy firmę sklonną dokończyć i poprawić stan zastany :D , co prawda ręce mu opadły jak zobaczył "dzieło dokonane" przez pana P. z ekipą, ale ponoc dużym nakładem pracy, sporą część da się poskładać do kupy bez gigantycznych rozbiórek.
Się zobaczy, narazie i tak mrozy i betonu lać się nie da, murować tym bardziej.

Byle do wiosny :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum