dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Agduś

Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

Oceń ten wpis
GARŚĆ GROSZY
Wczoraj trwało szalowanie wykopów. Jeden z budowlańców poradził mi, żebym koniecznie przywiozła dzisiaj garść groszaków, które trzeba wsypać pod fundamenty.
Po czterokrotnym pokonaniu trasy dom - budowa (z czego 3 razy na piechotę), załatwianiu innych spraw związanych z budową i z normalnym życiem, które się cały czas w tle budowy bujnie toczy, po stworzeniu namiastki świątecznych porządków miałam juz dosyć. W związku z tym po samochód wysłałam Andrzeja. Postawiłam przed nim dodatkowe zadanie - zdobyć garść groszy. Tak się przejął, że chyba dychę rozmienił! Przy okazji porobił zdjęcia zaszalowanych wykopów i wysłał spóźnione :oops: kartki świąteczne. Dojdą po swiętach, ale może nam wybaczą...
Niestety dzisiaj zapomniałam zabrać aparatu i grosze wsypane w wykopy nie zostały uwiecznione.
Pogoda normalna - LEJE :evil: :evil: :evil:

STRUSIE NA BUDOWIE
Okazało się, że geodeta nie wpisał się do dziennika budowy. Ja rozumiem, że się wstydzi, ale jeszcze jedno spotkanie z KB go nie minie, więc musi się zebrać na odwagę. Zaczęło się ściganie geodety!
POD tez zniknął z naszego życia, chociaż droga wymaga jeszcze dużo pracy. Jeżeli myśli, że mu odpuścimy, to się myli! Dzisiaj przejedzie grucha z betonem i wyżłobi głębokie koleliny, bo tam jest tylko rzucony luzem gruby kamień.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum