dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jolly

Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

Oceń ten wpis
18.08.2004

no Panowie od więźby skończyli - spotkamy się we wrześniu!!! Bardzo fajni byli, chodzili po dachu jak mróweczki, i tak skonstruowali tę więźbę, że na pytanie kiedy kupywać kątowniczki, powiedzieli: a po co? i tak zaoszczędziłam na kątowniczkach!!! :lol:
Gwoździ poszło jako tako za około 300 PLN. Dach wygląda solidnie!!! :D

Ale jest też niemiła strona tego medalu, okazało się, że dachu jest o 11m2 więcej niż w projekcie, co oznacza, że pół paletki dachówek trza domówić!!! :cry: no i oczywiście do zapłaty też było więcej...
ale nic jestem zadowolona i takich fachowców MOGE POLECIC robią sprawnie, szybko i nie trza pilnować!!!! :D

Teraz mamy 3 tygodnie na wyprowadzenie szczytów, kominów i ścianek działowych na górze!!!

Okazało się również, że salon trzeba jakoś przerobić!!! zrobimy w dalszej części antresolkę, która zgubi naszą nieszczęsną "ścianę płaczu"!!! myślę, że taka antresolka się przyda, postawię tam biblioteczkę z kompem i stoliczek - będzie ładnie...

Teraz widać kilka niedoróbek tego projektu... czego oczywiście na planach i w projekcie nie można było przewidzieć!!!!

Ale zrobimy tak, żeby było ładnie! :wink:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum