dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Jayer

Dziennik Jayer'a

Oceń ten wpis
Prace przygotowawcze nowej ekipy nie wypadły najlepiej. Zaczynam nabierać przekonania, że wszystko jedno kogo sie zatrudni do budowy. Dopóki organizuje się prace samemu...
Nowa ekipa przyszła, owszem porobiła co miała, ale poprawić jednego otworu okiennego zapomnieli... Współpraca zaczyna się nieciekawie, tym bardziej, że goście robią minimum co mają zrobić i sru... Nie ma ich. Tak samo mialem z poprzednimi. Zaczyna mnie to wpieniać.
Za to jest nowa pozytywna rzecz... MAMY OKNA!!!!
Wczoraj przyjechała ekipa producenta i zamontowali... Ogladac mozna tu..
Bardzo bardzo nam się podobają. Są lepsze niż sobie wyobrażaliśmy. A to chyba rzadkość :-).
Teraz nie mogę zasnąć. Czy następnego dnia bedą wszystkie na miejscu? Tfu tfu...

Elektryk kończy prace. Ma jeszcze do zrobienia instalacje logiczne. Teraz bedziemy szukać systemów gniazdek :-). Elektryk całkiem niezły. Lepiej wiedział ode mnie co jest potrzebne. Zresztą, to jego praca. Im więcej punktów, tym dla niego lepiej :-).
W tym kończącym się tygodniu wkroczył również kominkarz. Rozprowadzenie jest już wykonane. Wciąż zastanawiamy sie nad wkładem. Najprawdopodobniej będzie to Enviro 3BFi, wkład kominkowy na pellety. Czekamy, aż przyjedzie do Polski. To będzie chyba pierwszy tego typu kominek zamontowany w Polsce :-).

Miałem też niezły stres od wczoraj. W salonie stoi sobie betoniarka poprzedniej ekipy. I nie wiedziałem, jaki rozstaw mają jej kółka. Nie mogłem zasnąc przez dwie godziny... Dziś pomierzyłem. Wyjdzie bez bólu przez drzwi balkonowe :-).
W przyszłym tygodniu tynki...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum