dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Marcin R

D12a zaczynam!

Oceń ten wpis
28.10.2004r.
Siedzę wreszcie przykompie. Jest noc, syn i zona poszli spać a ja myślę od czego zacząć a właściwie na czym skończyłem.
Jesnienią 2002r ociepliłem dom i wnim zamieszkałem. Nie miałem w nim nic tylko meble zabrane z nowiutkiego ale małego mieszkania w Warszawie. Treaz jak na to wszystko patrzę to nie wiem gdzie ja miałem oczy. Drugi raz chyba bym nie rozpoczynał budowy ale jest już OK.
Mieszkałem trochę sam bez rodzinki bo misiałem przygotowc jakos to wszytko. Malowałem, gruntowałem kłądłem najtańsze wykładziny. Kominek do tej pory jeszcze jest nie obudowany. Całe szczęście że ociepliłem dom przed zimą bo mrozy były straszne. Miałem propozycje żeby nie ocieplac bo szybciej wyschnie itd. Ale jkoś przeżylismy. W marcu 2003r okradli nas prawie dokumentnie. Poszedł komputer telewizor kuchenka mikrof. magnetowid...... Całe szczęście że bylismy ubezpieczeni.... Był tylko problem z alarmem. Sygnał nie dotarł do agencji ochrony "S" bo nadajnik sie zawiesił. Bardzo się zdziwiłem kiedy przyjechałem po pracy i stwierdziłem wybite okno....... Polcja ochrona....ale było... Pół roku walczyłem z agencja o odszkodowanie potem z ich firma ubezpieczeniową ale jakoś się udało. Wyszlismy na swoje. Do dnia dzisiejszego od jesieni 2002 zroblismy ogrodzenie (teść ogrodził swoje i nasze) 250kw kostki (droga wew, taras opaski) podbitkę kolor na elewcji łazienkę pokój dziecka i sypialnię,garaż (ocieplenie i terakota kładłem sam). Teraz zrobiłem gres w holu pomalowałem 3 raz sufit i zrobię drzwi do szafy wnękowej oraz ściany na kolor który mam nadzieje wybierze żona. Mam podłogi do salonu ale wystapił problem z obrobieniem słupów w salonie. I tu właśnie pomogę sobie doświadczeniami znajomych z forum co zrobic ze słupami.
Dzisiaj kończę .... C.D.N.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum