dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

PliP

Ściana 1W - Pszczoły dom pod lasem

Oceń ten wpis
Zdawać by się mogło, że jest już wszystko OK
Na budowę wywrotki przywiozły około 100m3 piasku- bo tyle trzeba było wsypać między ściany fundamentowe jako wypełnienia. Warstwa piasku to minimum 70 cm i uzgodniłem ze szefem ze całość będzie sypana w 3 warstwach a te z kolei będą zagęszczone. na uzgodnieniach się skończyło.
Operator mi powiedział, ze on jeździł i zasypywał, a ekipa w tym czasie leżała w cieniu bo stwierdzili, że na koniec się ubije.



Zaczęli ubijać dopiero następnego dnia, gdyż dziś leżenie strasznie ich wymęczyło. Zresztą pracują w firmie w której czy się stoi czy się leży to i tak dycha się należy.



Jeszcze dobrze się nie obudziłem a już dzwoni do mnie szef, że mam załatwić fadromę bo za mało piasku jest wsypane. To żądanie bardzo mnie podbudowało no i poinformowałem Pana, że za około godzinę będzie sprzęt na miejscu. Dowóz fadromy i jej praca to minimum 500 zł, które oczywiście odciągnę od uzgodnionej kwoty za budowę. Szef stwierdził, że taczkami nawiozą piasek.

Tak wiec jak widać praca idzie dość szybko, jednak jak zaczniemy oglądać szczegóły to już nie jest tak pięknie.
Jeszcze piękniej stało się gdy doszło do rozliczenia wykonania pierwszego etapu.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum