dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

PliP

Ściana 1W - Pszczoły dom pod lasem

Oceń ten wpis
Nigdy bym nie przypuszczał, że aż takie zainteresowanie będzie tym moim dziennikiem

Jedziemy więc z tą budową dalej.
Mamy kolejny dzień budowy, a w kalendarzu 31 lipca 2009.
Jako że uwielbiam podróże, zarówno te małe i te duże- to właśnie dziś tj. w piątek (31 lipca) wybieram się na dwutygodniowy urlop. Bierzemy namiot, wsiadamy w auto i jedziemy przed siebie....
Termin na odpoczynek Idealny. Ekipa ma 2 tygodnie na to aby zrobić szalowanie stropu, aby nagiąć i związać zbrojenie, Jak przyjadę zrobię odbiór i zalewamy.

Tak to wygląda na zdjęciach: Kominy są już coraz wyższe. Jakość murowania jest pierwszorzędna. Murarz wie o co chodzi w tym fachu. Ma tylko wyjść 1-2 warstw ponad przyszły strop.















Tak więc ściany zewnętrzne, a dokładniej wszystkie ściany nośne mam już wybudowane. Przed wyjazdem rozliczyłem się w wykonawcą. Ciągle jednak mamy nierozliczoną budowę fundamentów. W końcu wypełnienie nie zostało właściwie ubite. Szef twierdzi, że to zrobi i mam już teraz za to zapłacić. W tej kwestii nie dochodzimy do porozumienia.
Szef dodatkowo chciał abym dał mu pieniądze na stal bo skoro jadę na urlop to będzie musiał kupić. Moja odpowiedź była: Nie nie, Pan nic nie musi kupować. Wszystko jest już kupione wystarczy tylko telefon i dojedzie na budowę.
Tym niby miłym akcentem się pożegnaliśmy.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum