dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bonde

Dom z "Baji"

Oceń ten wpis
Taak. Najedzony i wypoczęty po świętowaniu i błogim leniuchowaniu gotowym do kontynułowania. Ale po kolei. Wiadomo już, że zabrałem się za wykańczanie domu wewnątrz. Pokój Dziedzica dziś zrobiony w 95% czyli gk pogipsowane i pokolorowane. Położone też panele podłogowe i... umyte i ułożone zabawki :lol:

Kiedy wymurowałem swoją pierwsza ścianę i gdy położyłem panele w garderobie, niemal rozpłynąłem się z samoachwytu. Zresztą pochwałom i podziwom nie było końca. Co kto przyszedł choćby pożyczyć szczyptę soli zaraz mimochodem był zaciągany na piętro i przeprowadzany przez wykonane reką inwestora dzieła. Dodam, że sól składujemy normalnie, w kuchni, na parterze. Później inwestor fałszywie stwierdzał, że to tylko parę elementów, zresztą których wykonanie trwało bardzo długo, a więc wcale nie taka znów świetna robota... ale jak pochwały się sypały to pławił się w nich jak bożonarodzeniowy karp w wannie.
Przyszedł jednak czas gipsowania, a później malowania. Tu pozwolę sobie przeprosić wszystkich fachowców, ale tych prawdziwych, z długoletnią tradycją
, za to, że śmiałem twierdzić iż jestem w stanie sam wykonać te roboty i to tak, żeby było lepiej niż jakby kto obcy robił. Otóż nie jestem w stanie. Przynajmniej nie od pierwszego razu. Gipsownie spowodowało rozstrój nerwowy. Malowanie wyciskało łzy. Tak, tak. Fachura z inwestora jak z mysiej pupy torba. No może, jakby tę robotę robić w... a nie po godzinach pracy albo w weekendy to nerwy byłyby mniejsze. Ale tak...
Dałem se krótko pisząc spokój i zbieram na fachowców. Sam położe najwyżej panele, bo to akurat w miarę fajne zajęcie i raczej wychodzi.

No dosyc bazgrania. Teraz może uda się wstawić kilka fotek.

Kuchnia już była, ale koniecznie chcemy sie pochwalić "firankami" wykonanymi przez teściową. Dla mnie super (bez ściemy :wink:)









I trochę bliżej:



Płyty gk położone przez fachowców - czyli firmę mojego sąsiada - Krzycha

Sypialnia:







Szczerze mówiąc, w następnym domu już nie chcę takich dużych skosów - szkoda przestrzeni.

Łazienka u góry:



Pokój Dziedzica przed wyczynami ojca:



i po:





A na dole mamy tak:



Święta zorganizowała Żołna i pieknie było - dzięki Kochanie :lol:



A na Nowy Rok wszystkim WSZYTSTKIEGO DOBREGO
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum