dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Vafel

Ma?ego domku podkrakowskie budowanie

Oceń ten wpis
No a tuż przed świętami przyjechały płytki do części dziennej. W salonie, kuchni i korytarzach będzie wszędzie Paradyż Woodentic beige 65x16 cm. Wszystko kupione w www.modnalazienka.pl - łatwo, szybko i przyjemnie. Polecam ten sklep :-)
W wolnej chwili rozłożyłem na sucho dwie paczki i prezentują się następująco:











Dziś spece-układacze zaczęli układać płytki - zobaczymy jak się będą prezentować. Fuga będzie 2 mm. Przy ścianach będziemy chcieli dać listwy drewniane. Jakoś mi się nie widzi cokół z płytek w salonie, i korytarzach (w kuchni jeszcze by uszedł, ale nie chcemy robić tu tak, a tam inaczej, więc raczej wszędzie będą drewniane listwy).

Wybraliśmy też płytki do łazienki. Będzie Opoczno Organic. Miało być Opoczno Linero, ale cena nas przerosła. Łazienka będzie kremowo-różowa, a WC - kremowo-niebieskie. W kuchni na ścianie między szafkami stojącymi, a wiszącymi będą płytki z kolekcji Alabastrino Tubądzina, głównie za sprawą przepięknego ciemnego dekoru kwiatowego, który moja żona koniecznie gdzieś w domu chciała umieścić. Do łazienki nijak nam nie pasował, więc będzie w kuchni :-D
Kupiłem też odpływ liniowy - ostatecznie stanęło na odpływie Ced'Or z Allegro z miejscem na wklejenie płytek. Wygląda całkiem nieźle. Sympatycznie przebiegła też transakcja ze sprzedawcą - dobry kontakt i błyskawiczna wysyłka. Duży plus.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum