dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Świerkowisko Marzeny i Rafała

Świerkowisko Marzeny i Rafała

Oceń ten wpis
Zmiany zmiany zmiany.
Ku naszemu zdziwieniu w lutym zmarł mój dziadek. 89 lat wiek poczciwy, jednak nikt z nas nie przeczuwał tak szybkiego przeniesienia się na drugą stronę.
I jakby nie patrzył zmiana ta otwiera nam drogę do kolejnych kroków.
Ponieważ zależy nam na sdość szybkim wprowadzeniu się do naszego nowego domku, decyzja o rozpoczęciu prac remontowo rozbudowujących była bardzo szybka.
Projekt, zezwolenie na budowę, i wszystkie pozostałe decyzje. Papiery złożone do Starostwa zaraz po świętach Wielkanocnych. Odpowiedź powinna być pod koniec Maja, a brygada umówiona na początek Czerwca. Powinienem się wyrobić. Zresztą prace można zacząć od ocieplenia fundamentów i z mian w środku już istniejącego domku, te nie wymagają zezwoleń.
Ocieplenie fundamentów domu wymaga zerwania istniejącej opaski betonowej wokół murów. Prace podjąłem z przyszłym szwagrem i już urzędującym teściem (13 lat) kilka dni temu.


Oczywiście fotki robiłem Ja. Kosztowało mnie to flaszkę bo podobno w tym czasie opieprzałem się... Na szczęście pozwolili mi wypić razem z nimi...


Przy okazji rozwaliliśmy trzy piece kaflowe i dwie kuchnie kaflowe wewnątrz domu.
Dylematów człowiek ma wiele. Powiedziałbym nawet że zbyt dużo. Głowa boli.
Pytania: Co z tynkami, elewacją, piwnicami, jakie ogrzewanie, ile ocieplenia, jakie schody, ile pokoi, a co z kafelkami, i wiele wiele innych...?
Oj Oj Oj Oj...
Już mi się myśleć nie chce.
I tak domek zaczyna wyglądać tak...
Tu jeszcze z kuchnią węglową:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum