dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Skromny, elegancki, nowoczesny - z127

Powrót na budow?

Oceń ten wpis
Muszę przyznać, że kilka tygodni budowlanego odprężenia było nawet przyjemne. Dach robił się swoim własnym tempem, okna załatwione więc czekać tylko na dostawę i pogodę do montażu. A tu trzeba wracać do planowania, czytania, szukania. I skończyło się przyjemne - wraz z rozpoczęciem prac wykończeniowych kasa będzie ubywac coraz szybciej, a efekty będą coraz mniej widoczne. Jak o tym myślę, to chciałbym, żeby już była jesień i żebyśmy wprowadzali się na gotowe Z trudem przychodzi mi powrót do lektury muratora i wysyłanie zapytań do firm.

Tymczasem dach został odebrany bez zastrzeżeń przez kierownika. Wszystkie moje uwagi do wykonawstwa (bardzo drobne, typu uszkodzenie folii, wystające gwoździe itp) zostały uznane i będą poprawione przez dekarzy.

Na szybko musimy jeszcze kupić drzwi jakieś tymczasowe. Niestety na forum muratorowym nikt nie chcę odsprzedać używek więc pewnie będę zmuszony kupić jakieś castoramowe ocynki. 300 zeta/szt a potrzebuję 2 szt. Trudno. Może się potem je odsprzeda. Albo ewentualnie kupię takie:
http://menstream.pl/wiadomosci-gadze...,0,703189.html
żeby ekipa mogła sobie w nich trzymać narzędzia

Dla rozweselenia zdjęcie inwestora włamującego się do własnego domu przez drzwi antywłamaniowe
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Spirea
    daj znać co do tych drzwi. My też szukamy. Nie udało nam się wyrobić na promocję RenoDoor i wstawimy na razie tymczasowe. Możliwe, że do kotłowni damy już te ostateczne, bo będą kosztować ok. 1000-1500 zł. Na wejściówki na razie brak pomysłu i kasy.
    My też zabieramy się do szukania i ustalania planów prac. Nasz plan optymistyczny - wprowadzka we wrześniu. Mamy rocznikową pięciolatkę, więc obowiązkowo ma niby pójść do przedszkola i chcielibyśmy, aby poszła już tam. Wariant pesymistyczny - przed zimą. Nie ma mowy na dopilnowanie prawie skończonego domu przez zimę na odległość.
  2. Avatar jarett
    No właśnie my nie mamy żadnego bata nad sobą, oprócz tego, że żona chce zrobic wigilie dla całej rodziny w nowym domu to dobrze bo nie ma spinki i źle bo nie ma deadline-u. Ale generalnie podobnie - pożąday termin = wrzesień, dopuszczalny termin = listopad.
  3. Avatar monika i lukasz
    my mamy drzwi drewniane z bardzo efektownej kolekcji " płyta i śruby" CZYLI GENERALNIE ZABILIŚMY DZIURY DECHAMI I ZASTANAWIAMY SIĘ CO DALEJ