dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Blackluk

Klima i Roleta

Oceń ten wpis
Coraz bardziej zaczynam podziwiać was wszystkich, ja buduje takie maleństwo (65m2) i mam problemy z zaplanowaniem wszystkiego, a co dopiero budowa dużego domy jak wielu z was.

Może teraz napisze jaki jest plan na zagospodarowanie tego co budujemy.
Od frontu jak widać będą schody metalowe na poziom dawnego tarasu, tam będą drzwi wejściowe, następnie mały wiatrołap i wejście do części mieszkalnej. Od ulicy tam gdzie to wąskie okno będzie aneks kuchenny, zostanie tam zaadoptowana kuchnia którą posiadamy i w tym momencie jest w górnej "starej" części domu, będzie wymagać drobnych modyfikacji. Według moich obliczeń powinno być dobrze .
Następnie zacznie sie cześć salonowa, narożnik i jakiś mały stolik.
Na cześć górna poprowadzą schody i tam będzie nasza sypialnia (w części wybudowanej) i przejście otwarte do :starej części gdzie córki Wiki i Nikola będą miały swoje pokoje i dodatkowo będzie salonik i istniejąca łazienka.
Miejsce gdzie obecnie jest kuchnia chcemy zaadaptować pod drugą łazienkę. Z trzema kobietkami w domu jest to raczej niezbędne

No tak to mniej więcej ma wyglądać co z tego wyjdzie przekonamy sie za jakis czas

Na budowie mamy kolejny postęp, zamontowano roletę od ogrodu.






I zrobiono instalacje pod klimatyzacje, wybór padł na system multi LIBERO ARTCOOL INVERTER V
wygląda to tak



Firmę wybrałem z polecania naszych przyjaciół i jest to Klima Compress , jak na razie nie mam zastrzeżeń.








Wieczorkiem wrzucę pewne rzeczy które planujemy kupić, może ktoś z was zechce wyrazić opinie i coś doradzić.
Pozdrawiam Łukasz i moje 3 kobietki Iza, Wika, Nikol
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Kames
    Wbrew pozorom czasem łatwiej zagospodarować większe przestrzenie, bo z aranżacja tych małych wcale nie jest tak łatwo - bo musi być i ładnie i praktycznie