dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Zaj?czy Dwór

Zdjęcia ciąg dalszy

Oceń ten wpis

Komentarze

  1. Avatar K&Z
    Zycze Wam duzo wytrwalosci!
    Dom rzeczywiscie do Generalnego remontu lub przebudowy sie nadaje.
    Ach te kolory!
    Na otuche dodam, ze widzialam dom w gorszym stanie i faktycznie wyremontowano go na cudo (tylko ze zostawiono tylko ceglane sciany a wszystko wyburzono), a ze srodka wywieziono 3 przyczepy.... psich kup.... i tez do konca mieszkala tam kobieta - hodowala tam psy Robotnikow najpierw spito zeby mogli tam wejsc bo odor odrzucal na kilometr....

    Takze nie jest najgorzej!

    Wracajac do waszego domu to wyglada na bardzo zawilgocony. Na razie podoba mi sie Wasze poddasze fajne grube belki stropowe no i wyglada na przestronne. Sprawdzaliscie, czy nie trzeba bedzie osuszac scian?, bo wyglada jakby dom ciagnal wode od podloza.

    Pozdrowienia
  2. Avatar valturwen
    Dziękuję za słowa otuchy
    przestrzeń jest jak dla mnie ogromna bo dół wg obliczeń rzeczoznawcy ponad 120m2 + poddasze a nas tylko dwoje kot i już w sumie drugi kot i pies ale tamte to na razie podwórkowe jedynie.

    Co do zawilgocenia. Wiem ten zielony pokój wygląda strasznie!! Pocieszam się tym że wydaje mi się (mam nadzieje że się nie mylę) problem tego grzyba polega najprawdopodobniej na braku wietrzenia (a wszędzie szczelne plastiki :/ ) i nie grzaniu bo te kaloryfery to tylko tak dla ozdoby sobie wisiały ;( .
    Jak oglądaliśmy dom chyba w listopadzie to tego grzyba pod kaloryferem było połowę mniej ściany jak dotykam są suche.
    Mam ogromną nadzieje, że jak będziemy tam codziennie wietrzyć, zrobi się tam porządek, zlikwiduje to co już wyrosło (mam w tym wprawę ), i przede wszystkim będziemy choć umiarkowanie grzać to przyczyna grzyba zniknie !! Jutro w planach mam zerwać te gumoleony zobaczymy jak wyglądają te podłogi a raczej wylewki betonowe.
    Zakasujemy rękawy i do dzieła!