dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kurnikowo :)

mamy już meble kuchenne

Oceń ten wpis
jak kiedys pisałam, cudów nie ma, bo nie stac nas na nie Jak przyjechały fronty, to byłam przerażona, miałam wrażenie że zaszła jakaś pomyłka. Tak to w końcu jest, jak kolor sie wybiera z małego próbnika 20x20cm, gdzie jasnych pionowych maziaków nie ma. Przezyłam to jakoś, zwłaszcza cenę, bo za jakieś 5mb do zabudowy dalismy 5600. Kuchnię już udomowiłam na całego, nawet swojski bałagan w niej panuje..Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3261039.jpg
Wyświetleń:	379
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	109576Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3261040.jpg
Wyświetleń:	349
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	109577

Pan, który montował nam szafki przerażony był pomysłem dokładania białego blatu. Ale po złożeniu wszystkiego do kupy, przyznał mi rację, że niby fajnie to razem wyglada. Moje dolne szafki razem z blatem mają wysokość 89cm. Jest to fajna wysokość, nie garbię się przy robieniu obiadu, czy zmywaniu naczyń. Gorzej jest z górnymi szafkami. Bo do środkowych półek dostaję jak stoję na palcach, a żeby włożyc coś na najwyższą-musze podstawiać krzesło. Na witrynę czekalismy chyba dodatkowo 3 tygonie, bo robiła się aż w Krakowie, a i tak myślałam, że będzie wyglądać troche inaczej. Zlewozmywak nie jest umieszczony idealnie nad drzwiczkami dolnej szafki, tylko przesunięty pod szafkę górną, w której mam ociekacz na naczynia.Pierwotnie miał być pod oknem, ale dzięki przesunieciu go w bok, mamy wiecej blatu roboczego. Schowany mamy też w blacie parapet. Niepotrzbie zakładali mi go podczas moztażu okien. Teraz wystaje cm nad blatem.
Tak więc teraz jestem mądrzejsza i nastepną kuchnię zrobię sobie w kolorze waniliowym bez żadnych pionowych maziaków na frontach itp...

Updated 03-04-2012 at 13:20 by katkam_84

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar aga_ada
    a mnie się te pasy podobają ja właśnie chcę takie w kuchni ale w poziomie a fronty gładkie proste .... możesz zdradzić co to za fronty to znaczy ich nazwę?
  2. Avatar fulek
    Witaj.
    Mnie się bardzo podoba Twoja kuchnia. Te pasy dodają inności. Jak dla mnie to jest super.
  3. Avatar katkam_84
    te tronty pochodzą z firmy fronres s.c
    kolor śliwka nr 67. Fajnie, że się podoba. Mam zamiar dostawić w kuchni ławeczkę-białą z wygodnymi poduchami i stół z bielonymi nogami. Zastanawiam się co zrobić z oknami, ponieważ nie cierpię firanek-zostają mi albo rolety, albo np plisy. Dobrze , że wybór tkanin jest spory.