dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy

Schody

Oceń ten wpis
Marzyly mi sie takie schody z zywicy ale pupa. Sie nie nadaje - zolknie podobno i sie mega bardzo rysuje Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	beznazwy.jpg
Wyświetleń:	284
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	102907
Chyba ze sa jakies impregnaty. Kurde. Ja nie zywica to nie mam pomyslu co dalej.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Katti
    Witaj,

    Żywica, jak każda inna posadzka ulega normalnemu zużyciu. Tak samo się ściera, tak samo brudzi : ) Odpowiednio położona i zaimpregnowana potrafi służyć bardzo długo : ) Pewnie na schody bym jej nie położyła, bo są wyjątkowo narażone na tarcia, ale kto wie. Byłam w domu z kapsułą, gdzie żywica położona jest na całej powierzchni podłóg w domu, jej użytkownikami są trzy osoby plus cztery psy i dwa koty. Żywica położona kilka lat temu i nadal wygląda jak nowa...

    Nie wiem, jakie planujesz wnętrza, ale jeśli chcesz mogę podesłać Ci kilka inspiracji na prv. Mnie osobiście bardzo podobają się schody betonowe (beton polerowany lub surowy) oraz z blachy - gięte z całości. Te ostatnie są mało kosztowną i niesamowicie wygodną nowoczesną formą schodów.
  2. Avatar Beata Weronika
    Dzieki Katti, czemu byc jej nie polozyla skoro dziala w domu z kotami i psami? Ja juz sama nie wiem. A wiesz moze co to za zywice maja wlasciciele domu z kapsułą?
    Tak, tak ! Jeśli możesz to podeślij inspiracje, nie musi być na priv. Beton też mi sie podoba ale musiałabym go gdzieś powtorzyć na dole. Moze w kuchni...Ja na dole mam wszystko otwarte - hol, kuchnia, salon, schody i jadalnia. Blacha? To bedzie zimne chyba?? Beton pewnie tez...to moze u mojego meża nie przejsc
  3. Avatar Spirea
    Beata, popytaj o uzytkowanie żywicy Anulę05 i Monsanbię. Mają w pomieszczeniach gospodarczych i garażu. Swego czasu Anula05 analizowała sprawę żywicy i betonu. Gdzieś ma to opisane w dzienniku. Żywicę miał w swoim mieszkaniu architekt Robert Skitek, który prowadzi na forum dziennik z budowania domu. Może najlepiej spytaj u Niego.
  4. Avatar Beata Weronika
    Spirea, tak wiem, Anula i Monosabia to prawie moje sasiadki i juz w sprawie zywicy rozmawialam z Monosabia mam od niej kontakt na ekipe z Lodzi. A o Robercie nie wiedzialam wiec DZIEKI!
  5. Avatar pestka56
    Chcesz takie „wpięte w ścianę” wiszące schody ? ABSOLUTNIE piękne. A może szklane, albo z bardzo grubych drewnianych z tego samego co podłoga trepów. Będzie super
  6. Avatar Beata Weronika
    Schody juz byly wiszace na etapie SSO - teraz trzeba je obudowac. Chcialam biale ale boje sie tej zywicy i stanie na drewnianych pewnie - co do barierki to cos podobnego jak u gumisiowej prawdopodobnie. Jeszcze nie postanowione.
  7. Avatar pestka56
    Wejdź na wątek Schody - pochwalcie się... Tam jest sporo o białych i jak sobie radzić, czym okładać i malować podstopnie i boki.
  8. Avatar Beata Weronika
    Przelecialam caly watek Biale sa jedne z konglomeratu ale niestety konglomerat nie na nasza kieszen