dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy

Lazienka raz jeszcze

Oceń ten wpis
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	paint.jpg
Wyświetleń:	1964
Rozmiar:	10,0 KB
ID:	116818Projekt w Pro100Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka1.jpg
Wyświetleń:	2032
Rozmiar:	35,8 KB
ID:	116750Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka2.jpg
Wyświetleń:	2024
Rozmiar:	35,9 KB
ID:	116751Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka4.jpg
Wyświetleń:	2013
Rozmiar:	78,4 KB
ID:	116749
Jest nieskonczony jak widac ale ciezko to idzie.
Wanna wolnostojaca, drzwi wejsciowe szklane - juz wczesniej je pokazywalam. Dalej zabudowa z dwoma umywalkami a na przeciwko okna wc i po prawo prysznic 120 cm - sama szyba.
Nie umiem tylko zrobic kafelków
Co myslicie o takim ukladzie ?
Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka-Beata.png
Wyświetleń:	2042
Rozmiar:	6,6 KB
ID:	115120  

Updated 21-05-2012 at 19:57 by Beata Weronika

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar szocik
    Beato, przydałby się jeszcze rysunek z dokąłdnymi wymiarami. Masz juz zrobionepodłaczenia czy można jeszcze poszaleć? Wybrałas juz płytki - jesli tak to napisz jakie. Spróbuje ci je jakoś poukładać
    Tak, jak pisałam - jak chcesz moge tez fotki wrzucić do łazienkowego,
  2. Avatar Beata Weronika
    Heeej
    Podłączeń jeszcze nie ma. Ale sie wlasnie robia! Mamy w domu tynkarzy - nie wchodza do lazienki co prawda ale po nich beda wylewki a potem juz za pozno na zmiany... Właśnie wrócilam z budowy i zastanawiam się czy kibelek nie jest zaprojektowany za blisko blatu pod ktorym bedą przecież szuflady no i szafka stojąca ma też byc. Maz twierdzi ze jesli przesuniemy go to zkolei bedzie za blisko prysznica Płytki wstępnie wybrane - calsagrande almond 30x60 i na scianie i na podłodze. tam gdzie prysznic chcialabym miec dekor i ten dekor powtorzyc miedzy lustrem a blatem. Rzut wkleje do postu wczesniejszego i płytki też Reszta zostaje biała - dwie umywalki+wc+grzejnik...chyba ze czarny moze ale to musialabym cos czarnego powtorzyc. Jak mozesz wrzucic zdjecia do lazienkowego to bede baaardzo wdzieczna Moze ktos cos podpowie? Dziekuje!!!!
  3. Avatar szocik
    Wrzuciłam do watku łazienkowego- niestety rzut z wymiarami kompletnie nieczytelny
    Zajrzyj do tego wątku i opisz dziewczynom co i jak, bo ja niestety nie mam teraz czasu.