dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasz MJJ

Projekt

Oceń ten wpis
[SIZE=2]Dziś otrzymaliśmy projekt. Gotowy! Jeszcze wypełnienie kilku formularzy i do Powiatu! Witaj przygodo:lol2: W piątek 28.09.2012r. po wypełnieniu dwóch papierków pod tytułem: "Oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane" oraz "Wniosek o pozwolenie na budowę",dziarsko maszeruję złożyć dokumenty do Powiatu.
[HR][/HR]
Emocje - emocjami ale zacznijmy od początku jak to z tym projektem było....
Chyba zapeszyłem...od dziś nie antycypuje. Piszę tylko i wyłącznie o rzeczach dokonanych. Żadnych planów. Mogą boleśnie rozczarować.
Mówię wam...planujcie z szacunkiem. W sumie nie wiem czy szacunek ma dotyczyć Was samych czy osób lub zdarzeń Was otaczających. Lepszym słowem niż szacunek byłoby słowo pokora. Z tym, że pokora, w dosłownym tego słowa znaczeniu, dotyczy uległości, podległości, oddaniu się czyjemuś wpływowi. Ja mam na myśli uznanie własnej słabości, wręcz nicości w otaczającym nas świecie gdzie największy wpływ na nasze życie mają inni.
Gdy staniecie twarzą w twarz w obliczu ostateczności, za prawdę powiadam Wam, reszta nie znaczy nic więcej.[/SIZE]
[HR][/HR]
Dziś 15.10.2012r. o godz. 15.14 otrzymaliśmy pozwolenie na budowę. :wiggle:

Updated 15-10-2012 at 20:34 by bluenet

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar bury_kocur
    Serdeczne gratulacje! Jak już się dopatrzyłam dziennika, przeczytałam jednym tchem i pędzę składać najlepsze życzenia na nowej budowlanej drodze życia Faktem jest, że czeka Was niezła przygoda - i oby następne miesiące obfitowały w przyjemne dreszczyki emocji i adrenaliny. I żadnych niemiłych niespodzianek cenowych, wykonawczych i biurokratycznych Pozdrawiam!
  2. Avatar bluenet
    Bardzo dziękujemy. Przyda się dobre słowo. Pozdrowienia.