dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nasza ASSA

........

Oceń ten wpis
zamontowano kuchnię jak to cieszy .....
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020518.jpg
Wyświetleń:	914
Rozmiar:	40,3 KB
ID:	128404Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020519.jpg
Wyświetleń:	827
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	128405 nie mam zbyt wielu fotek,

ale żeby nie było tak kolorowo Pan schrzanił delikatnie mówiąc .... listwy wykończeniowe dał takie:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020523.jpg
Wyświetleń:	694
Rozmiar:	29,1 KB
ID:	128402gryzie mi się paskudnie chociaż każdy jak wchodzi mówi że nie zauważył ale to pewnie z grzeczności tak samo jak tekst " śliczna kuchnia" a wiadomo że nie każdemu się podoba ... cóż ja jestem zadowolona w 98% te listwy będzie musiał wymienić - obecnie szuka bardziej podobnych pod blat lub płytki ale za zastanawiam się jak wyglądałyby stalowe tak jak ten łącznik - dodam tylko że wszelki sprzęt jest koloru inox ....
a z innej beczki byliśmy obejrzeć nasze schody u stolarza uzgodniliśmy szczegóły, tralki wykończenia itp.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1020697.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	72,5 KB
ID:	128403 tych belek podporowych nie będzie są tylko na potrzeby pokazania u stolarza ...... zamontowane będą za 2 tygodnie .....
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar msdracula
    Witam! Trafiłam tutaj z wątku o kuchniach i się bardzo cieszę, bo wreszcie jakaś inna kuchnia! szukam inspiracji dla siebie a tam ciągle białe kuchnie i wszystkie do siebie podobne. Białe mi się kompletnie nie podobają, za to twoja bardzo! Gratuluję pieknej kuchni, ten mebel chyba w domu najbardziej cieszy
  2. Avatar aga_ada
    dziękuję , oj cieszy cieszy, bardziej niż łazienka i schody ..... cóż białe bardzo mi się podobają ale forum o kuchniach skutecznie mnie zniechęciło do białych kuchni i też szukałam czegoś innego, fronty śliwy wallis spodobały mi się na meblach do jadalni i pomyślałam czemu nie ...... w realu wygląda jeszcze lepiej, więcej fotek wrzucę już z pomalowanymi ścianami i panelami ....
  3. Avatar msdracula
    to będę czekać na kolejne zdjęcia
  4. Avatar ganiutek
    Stalowe listwy mogłyby ciekawie wyglądać - ja mam obecnie takie w kuchni, jakiś plastik ale kolor inox - do lodówki i okapu pasują, fajnie wyglądają, u Ciebie dałyby super efekt!
  5. Avatar plusultra
    Mnie się bardzo podoba Twoja kuchnia kolorystyka w moim guście
  6. Avatar lea**
    Hej aga_ada ale u Ciebie dużo sie dzieje,fajnie że jesteś bliżej przeprowadzki
    Chciałam Cię podpytac co masz za płytki w kuchni między szafkami i czy jestes z nich zadowolona?Podobne planujemy sobie kupic do kuchni z połyskiem ale bardziej szare.
  7. Avatar aga_ada
    między szafkami mam to samo co na podłodze czyli arkesię beige poler paradyża w serii jest też szary ale jak dla mnie troszkę ciemny, do tej pory jestem zadowolona czyści się świetnie, z tego co sprawdzałam jeśli plamy sprząta się w miarę na bieżąco, co najmniej 2 godziny od powstania plamy nic się nie dzieje później trzeba użyć detergentów ale też nic specjalnego na próbce jak zostawiłam plamę z wiśni i jagód przez noc musiałam ją zmyć specyfikiem na trudne plamy do gresów i też zeszło, najlepiej się myje samą wodą z octem lub płynem do szyb...