dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Saga - nasze miejsce na ziemi :)

Już się nie leje :)

Oceń ten wpis
No własnie...
Nadszedł ten moment (własciwie 16 sierpnia) kiedy nad naszą Sagą pojawił się dach.
Z czystym sumieniem mogę polecić p. Michała Dąbrowicza 500116292 z Dachluxu oraz poleconą przez niego ekipę dekarską p Karola.
Co do materiałów - zdecydowaliśmy się na miedzianą angobę Creatona Premion i brązowe rynny Bryza. Okna Roto, wyłaz Veluxa. Dzięki rozmowom z p Michałem podjąłem ostateczną decyzję i uzyskałem satysfakcjonującą mnie cenę - naprawdę "warto rozmawiać" .
Jestem też pełen uznania dla pracy ekipy dekarskiej - weszli jak burza i w zasadzie piątego dnia pracy zakończyli, sprzątając po sobie miejsce pracy. Dach wygląda "jak ta lala" po deszczu byłem na budowie i nigdzie nie widać było przecieków.

W chwili obecnej czekam aż "z łaski swojej" PGE zdecyduje się wykonać przyłącze. Na razie od lipca próbują ale nic z tego nie wychodzi.
Pozdrawiam i dam znać jak cos nowego się wydarzy.

Tomek


Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20120816_165040.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	80,3 KB
ID:	134784Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20120816_175207.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	57,4 KB
ID:	134785Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20120816_175853.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	75,8 KB
ID:	134786
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar tommy72
    Mała informacja nt dachu - okazało się że podczas jesiennych deszczy pojawił się przeciek. Niby mały, coś tam się "pociło" koło komina.
    Oczywiście nie można było tego zostawić, więc telefon do dekarza i p Karol tego samego dnia już był na dachu i poprawiał uszczelnienie.
    Teraz już na pewno się nic nie leje...