dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

SKula

altana śmienikowa

Oceń ten wpis
wczoraj i dziś korzystając z niezłej pogody zabrałem się za altanę śmietnikową , która jest zarazem składzikiem drewna
nie mogąc się doczekać dekarza, który jedzie, jedzie i dojechać nie może postanowiłem się zmierzyć z położeniem dachówki
nigdy w życiu tego nie robiłem i byłem pełen obaw
ile się nagimnastykowałem zanim doszedłem w którą stronę mają leżeć dachówki , jakie odstępy pomiędzy łatami itp
powoli metodą prób i błędów jakoś udało się ruszyć z miejsca
Załącznik 150734

Załącznik 150735

Załącznik 150736

dach w altanie prawie skończony , zabrakło niestety trzech desek by dzieło zostało ukończone

położona podbitka z resztek budowlanych , dachówka i wykończenie drewnem
na koniec trzeba je zabezpieczyć i pomalować
na wiosnę robiąc rabatę wykończę ściany altanki matą wiklinową
zasłoni ona wnętrze altany

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121125512.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	150737

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121125511.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	150738
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar alusia1974
    Super ta altanka.Ale lekko sie usmialam,jak przeczytalam,ze czekales na dekarza,zeby ci polozyl na niej daszek.My nigdy wczesniej nie robilismy dachu rowniez,nawet dachowki nie mielismy w rece,a robimy sami dach domu.No ale widzisz,dales rade-brawo!Pozdrawiam
  2. Avatar SKula
    no to ja jestem pod wrażeniem - widziałem ile pracy i fachowej wiedzy potrzeba do położenia dachu - ja chyba miałem szczęście trafić na wspaniałą ekipę z wieloletnim doświadczeniem- ojciec i syn , który jeszcze studiuje budowlankę na Politechnice
    wielu sąsiadom poprawiali dachy w okolicy po tym jak ludzie widzieli jak pracują
    dlatego też chciałem żeby mi zgrabnie wykończyli blachą daszek, bo samo położenie rzeczywiście nie było skomplikowane
    ale jak widać bardzo zajęci i korzystają z dobrej pogody
  3. Avatar rewo66
    No altanka niczego sobie. Mi zostało troche dachówki więc zamierzam na wiosnę wykorzystac ja na daszek drewutni. Zobaczymy jak mi to wyjdzie
  4. Avatar alusia1974
    Zeby nie bylo,fotografuje na biezaco i wszystko gra z dachem(choc nie powiem,na poczatku troche rozbieralismy,zanim doszlismy do wprawy)
  5. Avatar SKula
    tak naprawdę to powinny być wykorzystane dachówki skrajne na końcach przy deskach czołowych no i gąsiory na zwieńczeniu dachu. tylko ze takowych "resztek" nie miałem.
    może dokupię jedynie kilka gąsiorów i założę je zamiast blachy