dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Saga - nasze miejsce na ziemi :)

Zima, zima, zima... pada, pada śnieg :)

Oceń ten wpis
Długo nic nie udało mi się napisać. Co wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje na budowie.


W pierwszych dniach 2013 położona została instalacja do reku.
Miejscami obniżymy sufit, żeby przykryć kanały. Anemostaty czekają na płyty k-g, montaż centrali i glikolowego GWC na wiosnę

Poddasze już ocieplone, stelaże do k-g prawie skończone.
Mamy już koncepcyjnie opracowany układ instalacji elektrycznej. Wyszło sporo przełączników i gniazdek - ale chyba lepiej na tym nie oszczędzać za bardzo - żeby nie trzeba było za dużo biegać po chałupie i ciągnąć przedłużaczy... Jak podliczę to podzielę się informacją ile tego wyszło.
Teraz czekamy już na wykonanie instalacji elektrycznej.

Pomimo mrozu na zewnątrz, jak w środku napalę w kozie to robi sie przyjemnie...
Można nawet zdjąć kurtkę

Jak uporamy się z instalacją elektryczną, to pewnie centralny odkurzacz i hydraulika...

Coraz lepiej to wszystko wygląda. Już się nie mogę doczekać - pod koniec wakacji chcemy się przeprowadzić

Pozdrawiam

Tomek
Tagi - katalog słów kluczowych: saga apa domowe klimaty Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar majdzik
    Gdzieś mi się obiło o uszy że ocieplenia poddasza powinno robić się po tynkach i wylewkach ze względu na osiadającą wilgoć na/w wełnie.
    Mi odradzano zmieniać etapy prac.
  2. Avatar tommy72
    Cytat Napisał majdzik
    Gdzieś mi się obiło o uszy że ocieplenia poddasza powinno robić się po tynkach i wylewkach ze względu na osiadającą wilgoć na/w wełnie.
    Mi odradzano zmieniać etapy prac.
    Cóż, dzięki za radę...
    Już "po ptokach"
    Z drugiej strony, tynki i wylewki dopiero na wiosnę, jak temperatura pozwoli i bedziemy odpowiednio wentylować dom. Poza tym , na wełnę położona folia srebrna, paroizolacyjna, więc nie wydaje mi się żeby jakoś mocno wchodziła wilgoć w wełnę...

    Pozdrawiam
    Tomek