dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasza Jabłoneczka

22.09.12-ssz

Oceń ten wpis
No i się doczekałam 22 września mamy stan surowy zamknięty , przesunięty w czasie o miesiąc od wcześniej założonych planów ale jest. Oto jak się prezentuje





na drzwi wejściowe od frontu musimy jeszcze trochę poczekać od kotłowni wyglądają tak





Tak więc jeden etap mamy już za sobą. Teraz zaczynamy wykańczanie się
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar Klasyka
    Bardzo ładnie - gratuluję
  2. Avatar aksuda
    dzięki
  3. Avatar asiazett
    Tylko siebie przy tym nie wykończcie Najburzliwszy okres przed Wami - 3mam kciuki i mam nadzieję, że sporo już macie polanowane - o tyle mniej przed Wami
  4. Avatar aksuda
    fakt sporo mamy już zaplanowane niestety z przyczyn od nas nie zależnych wykańczanie się zaczęliśmy dopiero od poniedziałku , taki tam lekki poślizg a plany zmieniają się ostatni bardzo szybko z częstotliwością wizyt w sklepach z wykończeniówką ale to jest ten cały urok
  5. Avatar asiazett
    Jakie postępy po miesiącu?
  6. Avatar aksuda
    dawno mnie na budowie nie było praca zawodowa
    ale to co wiem to wykończenie całego poddasza , ułożenie instalacji elektrycznej , czekamy na parapety i jak tylko je osadzimy to będziemy robić tynki
    w miedzy czasie dojechał styropian na ocieplenie oraz część ogrodzenia ( ta betonowa )
  7. Avatar asiazett
    Czyli się dzieje Super!
  8. Avatar ella&co
    Wow! Ile rzeczy dzieje się u Was na raz No to realna szansa na Święta BN w nowym domku Powodzenia!