dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 49
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wizardus
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    164

    Domyślnie

    nikita1 - oczywiście że mogą być - wszelkiego typu ukadanki i gry na wagę złota
    Jamles - dzięki wielkie za przesyłkę, książeczki i kasety - pierwsza klasa - juz są u Pani Dyrektor
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wizardus ; 14-07-2010 o 22:40

  2. #22

    Domyślnie

    Od Pani Dyrektor otrzymaliśmy zdjęcia - więc podzielimy się nimi z Wami.
    To wszystkie marzenia dzieci utopione w szlamie...
    Myślę, że słowa tym razem są zbędne, więc pozwólcie, że pomilczę...





















    " Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu-
    O tym jak żyć, co robić, jak postępować i współżyć z innymi,
    Patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć, i wyobrażać sobie lepszy świat "

    (Robert Fulghum)
    Ostatnio edytowane przez Anulka6 ; 15-07-2010 o 18:03

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulka6 Zobacz post
    Wizardus,
    A żebyś wiedział, że będzie jeszcze!! !Hi, hi.
    Aż nam powiesz- ludzie, wystarczy!

    Olku!
    Dzięki Bogu nic się Wam nie stało! To dobrze, że się zorientowaliście-bo mogło się skończyć różnie
    Ktoś nad Wami czuwał-a swoją drogą to obciążenie faktycznie było przesadne-widziałam jak odjeżdżałeś. Wracajcie szczęśliwie do domu- najlepiej poślijcie jakąś wiadomość jak już dotrzecie, bo się martwimy.
    Brawa dla Olka!
    Dotarliśmy do domu szczęśliwie, okazało się że to nie od obciazenia, było w normie, więcej woziłem tylko koła były zdejmowane w trakcie małego remontu u mechanika, po nim powinienem był po jakimś czasie sprawdzić dokręcenie śrub. Jak będzie potrzeba to zgłaszam się na ochotnika do przewiezienia kolejnej porcji.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez olek.k ; 14-07-2010 o 23:49

  4. #24

    Domyślnie

    Olek- świetnie!
    Cieszymy się, że dotarliście bezpiecznie do domu! Tam Was ciepło wspominają
    Myślę i mam nadzieję, że będzie jeszcze co przewozić! W razie czego będziemy w kontakcie.Przyjemnego powrotu do codziennych zadań
    Pozdrawiam serdecznie

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    flash_2006

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie stan na 15 lipca

    witam,
    jaki jest stan na 15 lipca, czy jest jeszcze cos do zrobienia, prosze o zamieszczenie listy potrzeb.

  6. #26

    Wink

    Cytat Napisał wizardus Zobacz post
    nikita1 - oczywiście że mogą być - wszelkiego typu ukadanki i gry na wagę złota
    Jamles - dzięki wielkie za przesyłkę, książeczki i kasety - pierwsza klasa - juz są u Pani Dyrektor
    Pozdrawiam
    Będę gotowy z paczką (paczkami??) na początku tygodnia (19-21.07). Jak planujecie jakieś transporty via Kraków to dajcie znać: [email protected].Mieszkam przy węźle wielickim więc dobry dojazd.Ewentualnie mogę gdzieś podrzucić.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikita1 Zobacz post
    Będę gotowy z paczką (paczkami??) na początku tygodnia (19-21.07). Jak planujecie jakieś transporty via Kraków to dajcie znać: [email protected].Mieszkam przy węźle wielickim więc dobry dojazd.Ewentualnie mogę gdzieś podrzucić.
    W przyszłym tygodniu mnie nie będzie, ale później mam nadzieję że coś się znowu nazbiera, i będę jechał do Sandomierza przez Kraków. Jak by co to pisz na priv.
    Pozdrawiam
    Olek

  8. #28

    Domyślnie

    Witam Wszystkich
    Pewnie jesteście ciekawi jak postępy prac w Przedszkolu.
    Otóż spieszę donieść, że dzięki operatywności i znanemu nam zaangażowaniu Wizardusa na miejscu działają osuszacze
    Na tymczasem to już wiele.
    Nadal potrzebne wsparcie w pozostałych zakresach. Małymi krokami dociera pomoc- na razie w fazie deklaracji (ale to już coś).
    Potrzebne materiały remontowo-budowlane -jeśli ktoś jest w stanie pomóc w tym zakresie prosimy o kontakt (kleje, farby i wiele wiele innych).
    Może jest tu na forum jakaś zdolna osoba, która przemieniłaby ten dziecięcy azyl w krainę bajek (mam na myśli namalowanie na wybranej ścianie postaci z bajek np. Kubusia Puchatka czy innych).
    Pozdrawiam

  9. #29

    Domyślnie

    Dziękujemy Serwisowi Muratordom za "podniesienie" naszego wątku do strony głównej

  10. #30
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bhm
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Łódź / Ksawerów
    Posty
    322
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie zabawki z Łodzi

    jestem z Łodzi i mogłabym pozbierać trochę zabawek książeczek i innych rzeczy do przedszkola, natomiast nie bardzo miałaby jak je dostarczyć w tamte okolice. Gdyby ktoś miał jakiś pomysł to czekam na informacje.
    serdecznie pozdrawiam

  11. #31

    Domyślnie

    Witamy Bhm!
    Proponuję nadanie rzeczy autokarem PKS z Łodzi do Katowic.
    Ja ze swej strony mogę zaoferować odbiór z dworca w Katowicach. Szykujemy kolejny transport rzeczy do Sandomierza (w tym dla przedszkola w Orliskach) więc mogłyby już stąd pojechać razem (nieoceniony Olek.k po raz kolejny zaoferował transport!).
    W ten sposób rzeczy poda też inna forumowiczka ale z innego miasta i do Gliwic (pozdrawiam Shell !)
    W razie czego proszę o kontakt na prive.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Anulka6 ; 29-07-2010 o 22:37

  12. #32

    Domyślnie

    Niestety, niedobra wiadomość:
    Starosta Sandomierski ogłosił w dniu dzisiejszym stan pogotowia przeciwpowodziowego na obszarze powiatu sandomierskiego i w kilku pobliskich gminach-stan wody w Wiśle ponownie sie podniósł.
    Oby skończyło się tylko na ostrzeżeniu.....

  13. #33

    Domyślnie

    KOCHANI!

    W imieniu dzieciaków z Przedszkola w Orliskach dziękuję nieocenionej Shell (Asi i jej dzieciom), która podała dla nich autobusem piękny rowerek, kilka kartoników książeczek, gier itp.
    Rzeczy te odebrałam z dworca i następnie pojadą wraz z transportem mebli do Sandomierza.
    Kochani - jesteście wspaniali
    Dla takich osób jak Wy (Shell i dzieci) chciałoby się jechać choćby na koniec świata
    Ostatnio edytowane przez Anulka6 ; 05-08-2010 o 19:54

  14. #34

    Domyślnie

    Anulka6 napisz kilka słów jak idą prace przy porządkowaniu przedszkola? i jak radzi sobie Wizardus w Sandomierzu?

  15. #35
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wizardus
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    164

    Domyślnie

    Witam

    Przepraszam za tak długa nieobecność – musiałem uporządkować kilka dość istotnych spraw związanych z moja działalnością – w bieżąca sobotę wybieram się na 10-dniowy wypad nad morze ( mój syn nie wybaczył by mi niedotrzymania obietnicy z zeszłego roku ), wszystkie sprawy przekazałem w ręce moich nieocenionych rodziców – którzy będą trzymać rękę na pulsie. W przedszkolu trwa obecnie osuszanie, remont zaczyna się lada chwila. O postępach będę Was informował w miarę rozwoju sytuacji. Jestem wstępnie umówiony z Olkiem na transport 22.08.
    Pozdrawiam Serdecznie
    Grzegorz

  16. #36

    Domyślnie

    Wizardus!
    Wracaj pełen sił z zasłużonego urlopu

    Altager-Wizardus już mnie wyręczył w odpowiedzi
    Jak coś będzie wiadomo więcej-napiszemy.
    Pozdrawiam!

  17. #37

    Domyślnie

    Proszę napiszcie jakie są aktualne potrzeby przedszkola. Mieszkam na Warmii więc to trochę dla mnie za daleko, ale mam dwójkę dzieci w wieku szkolnym więc coś zdatnego dla przedszkola, a jeszcze zachomikowanego, znajdę na pewno.
    Nie przebijaj głową muru, bez hełmu

  18. #38

    Domyślnie

    Magda72
    Witam, dziękuję za zainteresowanie,
    Potrzeby przedszkola są nadal ogromne w zakresie wyposażenia-potrzebne jest w zasadzie wszystko co służy dzieciakom w przedszkolu a więc poczynając od tablic korkowych, mebelków (tu niestety potrzeba jest trudna do przeskoczenia bo potrzebne mebelki do 2 salek, stoliki i krzesełka dla każdego dziecka oraz meble do szatni-przypomnę dzieci było osiemnaścioro). W tym zakresie to mogłyby pomóc raczej firmy niż osoby fizyczne.
    Potrzebne wszelkiego rodzaju układanki, puzzle, gry, klocki, tablice magnetyczne, tablice do rysowania, klocki lego, płyty CD z muzyką dla dzieci, słuchowiskami, książeczki, kolorowanki, papier do rysowania (papier do drukarek),segregatory, kredki, flamastry, farby, pędzle, pojemniki na wodę, nożyczki dla maluchów, kleje, ciastolina, do prac ręcznych: włóczka, materiały, bibuła ;
    zabawki,
    sprzęt audio-video, odtwarzacz CD-Radio,
    kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, mała lodówka, zestaw naczyń dla dzieci.

    Może ktoś ma dostęp do takich piankowych naklejek ściennych- to szybki, bezpieczny i piękny sposób dekoracji ścian. Zakupiłam kilka sztuk jednak potrzeba ich znacznie, znacznie więcej aby udekorować wszystkie ściany. Efekt- wspaniały!
    Potrzebne również 2 duże dywany dziecięce, lampy.
    Być może o czymś zapomniałam
    Wiem, że to dużo-ale wymieniłam wszystko (bynajmniej prawie wszystko ) co jest niezbędne do wyposażenia, aby każdy zainteresowany mógł przeczytać.
    Jeśli możesz pomóc w jakimś zakresie-byłoby świetnie.
    Pozdrawiam wszystkich
    Ostatnio edytowane przez Anulka6 ; 11-08-2010 o 22:20

  19. #39

    Domyślnie

    Kochani!


    W dniu dzisiejszym
    Grupa Muszkieterów
    (zrzeszenie sieci sklepów:
    BRICOmarche` -sieć supermarketów "dom i ogród" i
    INTERmarche` -sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych)
    oficjalnie przekazała dla przedszkola w Orliskach panele podłogowe
    Pragnę tu podziękować Panu Dyrektorowi Sprzedaży za reakcję pełną serca
    Myślę, że możemy nadać Muszkieterom wirtualny order uśmiechu
    Ostatnio edytowane przez Anulka6 ; 03-09-2010 o 11:18

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wizardus
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    164

    Domyślnie

    Witam


    Po długim niebycie na tym wątku forum na początek wspaniała wiadomość, firma IMMERGAS POLSKA SP. Z O.O. z Łodzi w ubiegły weekend zainstalowała w przedszkolu piec c.o. wymieniła wszystkie grzejniki, skuła tynki. Wspaniali Pracownicy firmy wykonali w przeciągu tych dwu dni tyle pracy, ze przeszło to moje najśmielsze oczekiwania – wielki szacunek i podziękowania za bezinteresowny dar serca tych Ludzi.


    Pozdrawiam

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony