dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    fajnie to wyszło, też mi się podoba jak są kamyki, a nie imitacja drewna bo te imitacje wygladają fatalnie, chyba nie widziałam nigdzie biokominków takich lustrzanych, daje niezły efekt
    Kasia

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Katarina Ols
    fajnie to wyszło, też mi się podoba jak są kamyki, a nie imitacja drewna bo te imitacje wygladają fatalnie, chyba nie widziałam nigdzie biokominków takich lustrzanych, daje niezły efekt
    Kamyki w realu wyglądają naprawdę fajnie. Oczywiście zdjęcia nie oddają tego jak kominek wygląda w naturze. Jak do tej pory spotkałam sie z tymi lustrami w kominku tylko w Planice i tylko w tym jednym modelu Reflexo.
    Polecam biokominki w 100%

  3. #43

    Domyślnie

    Witam, długo się zastanawialiśmy z mężęm nad kupnem biokominka, wiadomo główny problem=fundusze;] w końcu jednak się zdecydowaliśmy i wybór padł na http://rubyfires.pl/kominki/biokominki/umbria.html cena przyzwoita ale najważniejsze jednak chyba są względy bezpieczeństwa(te opatentowane biopalenisko posiadające atest TUV).jak tylko je otrzymamy i zainstalujemy to wrzuce jakies zdjęcia
    pozdrawiam

  4. #44

    Domyślnie

    tez jestem zdecydowana na biokominek, ale nie mam juz wolnej ściany więc musi on być wolnostojący i osłonięty żeby zwierzaki mi się nie spaliły, takich wybór jest mały

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yanek1

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Tez sie zastanawiam nad Biokominkiem ale mam tez mozliwosc zamontowania standardowego kominka ale cały pic polega na tym ze mam mieszkanie w bloku na 3 pietrze mieszkanie jest dwupoziomowe i na drugim poziomie deweloper daje mozliwosc instalacji pod standardowy kominek fajnie ale poddasze to tylko 33m2 a wolał bym jezeli juz to kominek na dole a na dole nie ma opcji wiec zastanawiam sie nad tym BIO rozmyslam tez nad tym ze do standardowego trzeba by mi nosic drewno potem czyscić z popiołów wynosic to i tak dalej a to nie domek tylko blok i 3 pienterko .

  6. #46

    Domyślnie

    Jesli to blok to na Twoim miejscu zostałabym przy Biokominku, bo zwykły kominek jest niestety bardziej wymagajacy.
    Uwielbiam tradycyjne kominki,ale nie wyobrażam sobie rabania drewna na balkonie w środku miasta

  7. #47

    Domyślnie

    Moim zdaniem jak kupować biokominek to tylko taki biokominek ostatnio byłem u znajomych widziałem to na żywo i wygląda super! Dla samego wyglądu opłaca się to mieć!

  8. #48

    Domyślnie

    Fajna rzecz taki biokominek, ostatnio widziałam w dekoratorni
    umiescili go w małej sypialni na bocznej półce i powiem ze całkiem fajnie to wyglądało

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mdmisiek

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    4

    Domyślnie Biokominki- bezpieczeństwo!!

    Biokominek - rewelacyjna sprawa ! Naprawde polecam ! Liczące sę firmy na rynku produkujące naprawde bazpieczne Biokominki ( bo jednak to jest najwazniejsze - mamy do czynienia z ogniem ) to Planika , Safretti ( której chyba nie ma w Polsce ) i EcoSmart - też nigdzienie nie znalazłem ! Można jeszcze polecić Buschbecka ! Reszta to naprawde nic specjalnego - wszystko to co jest na allegro może być naprawde niebezpieczne w użytkowaniu ! Jak kominek kosztuje 300zł - 500zł to z czego musi być zrobiony - i ktoś jeszcze musi na tym dobrze zarobić- czyli kalkulując - wszystko Chiny - i to bardzo marnej jakości a przede wszystkim niebezpieczne dla użytkowników , ale ładne zdjęcia pewnie robią swoje - pewnie niektóre na początku będą sprawować się i wyglądać przyzwoicie ale puzniej zapewne się rozlecą - jak wszystko co jest podrabiane i najtańszym kosztem robione - ale niektórzy np. bardzo chwalą sobie meble z Ik ei ale tylko na chwile ponieważ zaraz dostrzegamy jakies wady i odpadające elementy tyle tylko że jak nam odpadnie noga od stołka z Ik ei to nie ma z tym związanych dodatkowych uzkodzeń ( no chyba ze nas będzie tyłe k bolał - ale na pewno nie spali nam się przez to mieszkanie - a jak kupimy kominek za 500zł na allegro i nagle przepali się tylna ścianka bo jest z tak cienkiej blachy i nie wykluczajmy że może nam się spalić mieszkanie z powodu oszczędności na produkcie którego tak naprwde nie musimy mieć - dlatego lepiej poprostu nie kupować niż kupić jakieś dziadostwo które może narobić więcej szkód niż pożytku - dlatego przed zakupem poleam się mocno zastanowić i przemyśleć wszystkie za i przeciw !
    No więc wracając do Bezpiecznych produktów ( biokominków ) - jakościowo najlepszą marką jest Planika - mają też serie Chantico by Planika - już nie tak drogą - www.decofire.com.pl - jedyny sklep jaki znalazłem z Chantico ! No i Planika - www.planikafire.pl !

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar AdamNowy
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    2

    Domyślnie Piekny kominek ! ja tez go kupiłem ale ....

    Piękny kominek ! ja natomiast w zamian za zwykłe kamienie kupiłem ceramiczne czarne AkoStone . Efekt tych kamieni jest po prostu niesamowity !! Przesyłam link do producenta tych ceramicznych kamieni http://akowood.eu/pl/bionblog/2010/akostone-by-juliushi----inspiracje-.html

    Pozdrawiam


    Cytat Napisał karolciamalymis Zobacz post
    Troche to trwało,ale wreszcie zrobiłam zdjęcia kominka.
    Oto on








Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony