dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Schody wewnątrz drewniane,dobra firma,cena ????

    szukam kogoś kto zrobi mi schody wewnątrz , drewniane . Najlepiej kogoś z okolic Krakowa ....
    poziomka_a

  2. #2

    Domyślnie Schody

    Mogę polecić firmę, która 3 lata temu robiła schody dla nas, do tej pory nie skrzypią i nic się z nimi nie dzieje, lakier bardzo trwały, mamy psa także obawiałam się, że nie oprze się psim pazurkom jak to było u moich rodziców. Firma wykonuje tylko całe schody nie zajmuje się obkładaniem betonowych stopni. Firma mieści w Kunowie k/Ostrowca Świętokrzyskiego, ale dużo zleceń wykonują na terenie wojewódzctwa mazowieckiego i okolic. Tel. kom 0601993725, (041)2488166, email [email protected]. Jeżeli chcesz mogę zamieścić zdjęcia moch schodów.

  3. #3

    Domyślnie

    znalazłam jeszcz http://schodosystem.republika.pl

    Naprawdę bardzo uczciwa i solidna firma cena również nas zaskoczyła w porównaniu do innych wycen. Nasi znajomi również wybrali ta firmę, w maju termin na wrzesień, ale to tylko świadczy o jakości tej firmy

  4. #4

    Domyślnie

    oczywiście zamiast @ jest . przepraszam

  5. #5

    Domyślnie

    oczywiście zamiast @ jest . przepraszam

  6. #6

    Domyślnie

    oczywiście zamiast @ jest . przepraszam

  7. #7

    Domyślnie

    p. Domanski - tel. 696 70 34 24
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  8. #8

    Domyślnie

    Witam ,
    Ja zamowilam swoje w firmie www.wroblewskidesign.pl
    Maja bardzo szeroki wybor, moje beda zakladac w grudniu, ale wspolpraca jak dotychczas super, nie ma problemu jezeli chodzi o jakies zmiany lub pytania.
    Problem tylko taki, ze oni maja firme w Kaliszu a Ty szukasz kogos z Krakowa, ale warto przedzwonic.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony