dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie pomysły na prezenty!!piszcie o waszych inspiracjach

    jw sam szukam takiej inspiracji

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    patryccja

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja mam wiekszy problem bo mama ma urodziny zaraz po swietach i zawsze kupuje jej jeden prezent. W tym roku spelnie jej marzenie i kupie jej nowy telefon. Narazie mysle o LG Shine, jak dla mnie jest wyjatkowo ladny i kobiecy.

  3. #3

    Domyślnie

    Skarpetki
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    maliniaczek

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    151
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Ja myślałam o zegarku sportowy- mojemu mężu się marzy od dawna, albo coś takiego co się chyba nazywa wkrętarka, nie jestem pewna czy to jest poprawna nazwa- wygląda tak jak wiertarka i w komplecie, jest kilkanaście końcowek, takich właśnie do wkręcania różnych wielkości wkrętow, więc moim zdaniem to jest wkrętarka , będzie na pewno bardzo przydatna w nowym domu. więc skałaniam sie ku temu drugiemu a zegarek na rocznice ślubu- zresztą też w grudniu

  5. #5

    Domyślnie Re: pomysły na prezenty!!piszcie o waszych inspiracjach

    Cytat Napisał Malkontento
    jw sam szukam takiej inspiracji
    Ja już od kilku lat znajduję taką inspirację w sklepie internetowym UNICEFU - szczerze polecam


    Pozdrawiam

    Phili

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mamamatinka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    o tak, sklep unicefu mam obcykany, na gwiazdkę kupujemy każdy każdemu w gronie ponad 10-osobowym więc jest limit do 50 złotych. W unicefie można kupić naprawdę ładne drogiazgi a przy okazji pomóc innym.

    Moje najnowsze pomysły raczej dla płyci damskiej to świąteczne (albo zimowe) nastrojowe lampiony (mamie taki kupiłam).
    A dla taty kosz na drewno do kominka (bo po 10 latch mieszkania wreszcie robią sobie kominek).

    Ja w tym roku dostałam wymarzonu prezent (ale urodzinowy bo i finansowo pokażny) - cudny ekspres automat do kawy jura - jest 21.17 a ja właśnie kawkę popijam.... no ale sporo roboty mnie czeka więc brak seności zalecany )

    Inny pomysł - dla łasuchów - belgijskie pralinki świeże (dostępne nie wszędzie że tak powiem). Cudnym prezentem są według mnie własnego wyrobu ciastezka czy pierniki, no ale tzreba mieć czas i talent.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    A macie jakieś pomysły na niedrogie prezenty z "jajem" dla szereeeerokiego grona rodziny? W zeszłym roku wszyscy dostali po kuponie toto-lotka był niezły ubaw, prezent za 10zł a emocje-bezcenne
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  8. #8

    Domyślnie

    niedrogie prezenty z "jajem"
    Joola z jajem nie można, bo ptasia grypa przecież
    Grazia-Ol

  9. #9

    Domyślnie

    To ma być prezent dla ukochanej osoby????

    Mój mąż raz ofiarował komplet wymyślnych tarek, jakbym była kucharką a nie żoną. Nie pamiętam jaka była moja reakcja ale odtąd dostaję najczęściej dobre perfumy.

    Grazia-Ol

  10. #10

    Domyślnie

    O rany znowu w poprzednim poście nie zacytowałam:

    "
    wkrętarka, nie jestem pewna czy to jest poprawna nazwa- wygląda tak jak wiertarka i w komplecie, jest kilkanaście końcowek, takich właśnie do wkręcania różnych wielkości wkrętow, więc moim zdaniem to jest wkrętarka , będzie na pewno bardzo przydatna w nowym domu
    "
    Grazia-Ol

  11. #11

    Domyślnie

    ja mam pomysł dla swojej mamy wykupiłam jej zabieg kosmetyczny w salonie - uważam ze to dobry pomysł

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony