dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie ile za niewielką adaptację projekyu gotowego

    witam,

    ile płaciliście ostatnio za zmiany w projekcie gotowym.
    Ja ma do zmiany okono zamiast drzwi oraz zmianę ścian zewnętrznych - rezygnuję z podcienia - w tym wypadku rzut poddasza będzie idealnie licował się z rzutem parteru.
    dzieki za wszsytkie odpowiedzi - liczę na te pomocne bez zbędnych dodatkowych informacji.

    pozdrawiam
    WOLF2008

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Od 1500 do 5000 jezeli trzeba będzie przeprojektować dach
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    u mnie od 600 do 2500
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  4. #4

    Domyślnie

    za samo przeniesienie kaloryfera ze sciany pod okno skasowano ode mnie 150 zl nie chce myslec nawet ile by mnie kosztowalo przenoszenie okna

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nezia
    za samo przeniesienie kaloryfera ze sciany pod okno skasowano ode mnie 150 zl nie chce myslec nawet ile by mnie kosztowalo przenoszenie okna
    A ile zapłacisz za przejechanie 10 m taksówką

  6. #6
    JACKIE P
    Guest
    JACKIE P

    Domyślnie

    o ile się nie mylę, to we wrześniu 2004 - 400 zł.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztofik
    Cytat Napisał Nezia
    za samo przeniesienie kaloryfera ze sciany pod okno skasowano ode mnie 150 zl nie chce myslec nawet ile by mnie kosztowalo przenoszenie okna
    A ile zapłacisz za przejechanie 10 m taksówką
    nie wiem, nie jezdze taksowkami
    za to za "zrobienie" garderoby z czesci pokoju i hollu zaplacilam 300 zl, ale moze racja, jesli poszlabym od razu ze wszystkim byloby taniej tyle, ze dowiedzialam sie o tym, ze chce zmienic drugie, jak zmienilam juz jedno

  8. #8

    Domyślnie

    w moich okolicach czyli piotrków tryb to ok 1000 zl. po przeliczeniu czy warto kupić gotowy i go potem zmieniać , projektant za 2 800 zl. zrobił mi projekt indywidualny . polecam bez zmian jak sie podoba .
    Stan developerski , sam sobie dziwie ze juz to

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Jak cię mogę, mylicie pojęcia. Adaptacja projektu gotowego to adaptacja projektu standardowego do konkretnych warunków np klimatycznych, działki, gruntu itd, Oczywiście architekt nanosi też drobne zmiany na życzenie inwestora, wszystko w ramach tej samej opłaty. Moja architektka miała kryterium - nie musi robić nowego rysunku - cena się nie zmienia. Jeżeli zmiany wymagają nowego rysunku - cena rośnie. A sama cena zależy od pracowni, rejonu kraju itd. Ja płaciłam 1500 + projekty branżowe, które też trzeba adaptować...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony