dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie ekipa opoznila sie o dwa i pół miesiaca jakie konsekwencie

    mieli mi dom w stanie surowym skonczyc do konca wrzesnia a oni jeszcze sie gramolą bo murarz nabral w tym czasie dodatkowych prac mam z nim umowe ze czas realizaci moze sie opoznic ze wzgledu na pogode ale pogode w wakacje mieli super jak i równiez teraz nie ma. W umowie nie ma zaznaczonej tzw aneksu ze poniesie konsekwencie ale ja mu chce uciac z 30 tys pare zlotych ze wzgledu na spoznieje mieli postawic dom w 3 miesiace a im sie zeszlo prawie 6.juz nie mówiąc o tym ze zostalem na placu z paletami cegiel a jest ich z 7 palet za kazda placiłem prawie 1000 ,wykonywal tez ciesle zostalo mi z 1,5 metra m3 wiezby dachowej a on do mnie z takim tekstem ze on dobrze wyliczyl tylko za duzo wydaliw tartaku a ja przez nich nie polozyłem dachowki chociaż mialem juz zamówionych dekarzy nie wyjechalem za granice itp poprostu jestem zly .I mam pytanie do was ile byscie mu ucieli gotówki i jakie argumenty mu wysunąć ,może był ktoś w podobnej sytuacji z góry dziękuje za odpowiedzi

  2. #2

    Domyślnie

    jesli jestes z jego roboty zadowony to zamiast ucinac gotowki zaproponowalbym mu wykonanie jakiejs dodatkowej roboty jako rekomprensate za opoznienie

    po co sobie robic wroga, jak czlowiek bedzie wredny to za 3 miesiace przejezdzajac po okolicy rzuci jakims kamieniem w okno

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie Re: ekipa opoznila sie o dwa i pół miesiaca jakie konsekwen

    Cytat Napisał reno1980
    W umowie nie ma zaznaczonej tzw aneksu ze poniesie konsekwencie ale ja mu chce uciac z 30 tys pare zlotych ze wzgledu na spoznieje
    Skoro w umowie nie ma, to znaczy, że nie możesz ot, tak sobie, "obciąć" wg swego widzimisię.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony