dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rebelian

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    5

    Domyślnie Malowanie więźby już po położeniu foli i pokrycia

    hej

    nie zdążyłem pomalować całego drewna zanim zrobili z niego więźbę i teraz chce to skończyć tyle ze mam już folie wysokoparoprzepuszczalną ( membrana Tyvek Solid ) położoną i się zastanawiam czy ewentualne spryskanie jej środkiem zabezpieczającym drewno w jakiś sposób tej foli nie "zepsuje" ?

  2. #2

    Domyślnie

    Niczego nie spruskuj, ja sobie tak zrobilem. Spryskalem preparatem solym. Preparat osiadl na foli, skrystalizowal sie i zaczal ciagnac wode. Musialem zdejmowac ocieplenie i myc cala folie, na szczescie mycie pomoglo.....

  3. #3

    Domyślnie

    Uprzedziles mnie w pytaniu....ja zamierzam pedzlem dokladnie pomalowac czesc jetek,ktore byly dokupione zaipregnowac.Mam butle na powietrze do spryskiwania drzewek czy wlasnie wiezby...ale boje sie pomalowac sciany otynkowane i folie.Nie wiem czy nie bedzie jakiejs reakcji chem. pom. folia a impregnatem.Zatem pedzelek ,drabinka i...cierpliwosci troche.Wiem,ze dokladnie juz nie domaluje wszystkiego...ale sprobuje

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lookita
    ... dokladnie juz nie domaluje wszystkiego...ale sprobuje
    popieram malowanie ...

  5. #5

    Domyślnie

    Dobrze rozpylony dobry preparat solny, potrafi nieżle podeżreć membranę lepiej chyba pomalować

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony