dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 66
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztofik
    Jeszcze troche i będziemy mieli walke ....w kisielu
    I co pewnie chcesz , zeby bylo na gole klaty , co ?
    Bilety proponuje i to nie tanie

  2. #22

    Domyślnie

    A ja Cię nie chcę oglądać...w tym kisielu

  3. #23
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Musisz powiedzieć kogo nie chcesz widzieć w kisielu, bo tu miałobyć tarzanie kilku osób... ale raczej nic z tego, bo na samą myśl bebłania się w takim czymś mam ciary na plecach.

  4. #24

    Domyślnie

    Co do odczuć- czuję podobnie

    ale nie Ciebie

    pzd

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Ależ Pani owalna, okrągła, gładka...Kuleczko Szkoda tylko, że tak szybko się pospieszyłaś z wklejaniem zdjęć na forum tej willi (jak Ty to nazwała ś) bo nie obejrzałaś zdjęcia domu od drugiej strony... jest 2 razy taki szeroki jak od tej co zobaczyłaś...
    bardzo żałuję, ale może jeszcze nic straconego

    Poczytałam co niektóre komentarze np. dotyczące kiczu i nie warto wklejać zdjęć na forum (nawet takich, które zainteresowałyby innych nie koniecznie Kuleczke, Braze, Rrmi itd. pierwszych komentatorów zwartych i gotowych do tego by komuś uprzykrzyć życie budowlane...
    oj joj joj, i to mówi pani, która wyśmiewała wnętrza innych forumowiczów w swojej galerii
    hipokryzji ciąg dalszy
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kuleczko - chapeau bas!
    Ubawiłam się po pachy!
    Vivat poezja forumowa!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #27
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał kuleczka
    Ależ Pani owalna, okrągła, gładka...Kuleczko Szkoda tylko, że tak szybko się pospieszyłaś z wklejaniem zdjęć na forum tej willi (jak Ty to nazwała ś) bo nie obejrzałaś zdjęcia domu od drugiej strony... jest 2 razy taki szeroki jak od tej co zobaczyłaś...
    bardzo żałuję, ale może jeszcze nic straconego

    Poczytałam co niektóre komentarze np. dotyczące kiczu i nie warto wklejać zdjęć na forum (nawet takich, które zainteresowałyby innych nie koniecznie Kuleczke, Braze, Rrmi itd. pierwszych komentatorów zwartych i gotowych do tego by komuś uprzykrzyć życie budowlane...
    oj joj joj, i to mówi pani, która wyśmiewała wnętrza innych forumowiczów w swojej galerii
    hipokryzji ciąg dalszy
    Ależ, ależ jakie wyśmiewanie? Kuleczko
    Myślałam, że jeśli na innych stronkach można skomentować jakieś okno niepasujące do kuchni *w moim odczuciu* to na swojej stronie też to mogę zrobić ODNOSZĄC TO DO SWOICH PLANÓW CO DO WYKOŃCZENIÓWKI, ale widocznie się pomyliłam, trzeba kłamać i ładnie chwalić nawet jeśli coś się komuś nie podoba, albo jest do kitu
    Ja poprostu ujełam to u siebie (te zdjęcia a nie inne) bo chciałam zobaczyć reakcje, komentarze innych (FACHOWCÓW) czy takie rzeczy się robi i tak powinno być we wnętrzach??? I dalej upieram się przy swoim, uważając że nie. ALE TO JUŻ MÓJ PROBLEM, a Ty Kuleczko mieszkaj sobie spokojnie jeśli Ci dobrze, buduj się jeśli chcesz, spoko... jestem neutralna co do tego jak Ty masz wykończone, tylko poprostu nie chce u siebie zrobić kiczu, a te zdjęcia miały mi pomóc...
    Jednakże Ty się obraziłaś, że coś się komuś u Ciebie nie spodobało i kategorycznie musiałam się od tego odciąć. Dobrze, że mam takie zdjęcia u siebie w komputerze, to udam się z nimi prywatnie na konsultacje do projektanta wnętrz. Pozdrawiam. Miłego wieczoru. I nie gniewaj się. Ja nie jestem złośliwa. Ale chciałabym jakoś wykończyć swój dom

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    Ja wymiękam
    to dopiero pokrętna logika i odwracanie kota ogonem


    depesia, miło mi było Cię rozweselić
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  9. #29

    Domyślnie

    Prawie dwa miesiące nie pisałam na forum, chociaż pilnie przeglądałam

    Ale dzisiaj po przeczytaniu tego postu po prostu nie wytrzymam i muszę napisać!!!

    kuleczka ten wiersz to arcydzieło !!!
    Po prostu piękny

    Jak już ktoś napisał vivat poezja forumowa!!!!

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beaty
    A ja Cię nie chcę oglądać...w tym kisielu
    Wiem , to pewnie dlatego, ze pozwolilam sobie wyrazic swoja opinie o tobie , ktora zreszta podtrzymuje.
    W koncu po to zaklada sie watki na forach , zeby wysluchac opinii ,a jesli ktos nie godzi sie z krytyka to nie moja sprawa.
    I prawde mowiac nie interesuje mnie co chcesz ogladac a czego nie.

    Kulka debesciara jest wierszowa , fakt

  11. #31

    Domyślnie

    sama sobie zaprzeczasz

  12. #32
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał Beaty
    A ja Cię nie chcę oglądać...w tym kisielu
    rrmi napisał:
    Wiem , to pewnie dlatego, ze pozwolilam sobie wyrazic swoja opinie o tobie , ktora zreszta podtrzymuje.
    W koncu po to zaklada sie watki na forach , zeby wysluchac opinii ,a jesli ktos nie godzi sie z krytyka to nie moja sprawa.
    I prawde mowiac nie interesuje mnie co chcesz ogladac a czego nie.
    Kulka debesciara jest wierszowa , fakt
    Rrmi WATKI ZAKŁADA SIĘ PO TO min. ŻEBY CI CO BUDUJĄTAKI SAM DOMEK MOGLI SIĘ WZAJEMNIE WSPIERAĆ, DORADZAĆ, POMAGAĆ I WYMIENIAĆ DOŚWIADCZENIAMI, ZDJĘCIAMI ale nie koniecznie do szybkiego, złosliwego komentowania przez zbytecznych doradców takich jak... reszte sobier sami dopowiedzcie
    Paaaaaaa!<zlezka

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar joan
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    2.366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Rrmi WATKI ZAKŁADA SIĘ PO TO min. ŻEBY CI CO BUDUJĄTAKI SAM DOMEK MOGLI SIĘ WZAJEMNIE WSPIERAĆ, DORADZAĆ, POMAGAĆ I WYMIENIAĆ DOŚWIADCZENIAMI, ZDJĘCIAMI ale nie koniecznie do szybkiego, złosliwego komentowania przez zbytecznych doradców takich jak... reszte sobier sami dopowiedzcie
    Paaaaaaa!<zlezka

    Karminowa Kobieto...czy ty naprawdę jesteś taka...mądra inaczej...? może jednak masz problemy z pamięcią, więc
    przypominam twoje NIEzłośliwe komentowanie w roli NIEzbytecznego doradcy...

    Cytat:
    Witam Droga Doradczyni - nie koniecznie u mnie Sorki Anetko ale w Twoim domku jest jak w wulkanie pomarańczy. Bije po oczach kolorystyka jaskrawości. (...) Najgorzej ze wszystkiego wyszła Ci kuchnia, bleeee Nie chciałabym takiej mieć. Nic do siebie w niej nie pasuje (okno inne, zestaw szafek jak rzucił tak zamontował, za dużo pierdułek, mało efektowna i przytulna - jak na moje dobre oko ). Dużo ciekawiej pasowałaby do Twojego mieszkania kuchnia w kolorze schodów i drzwi wewnętrznych i do tego zestaw (mikrofala, lodówa, kuchenka itd. w ciemnych kolorach). troche Ci nie wyszło z tą kuchnią a przecierz łączy się ona otwartą przestrzenia z salonem i powinno tu wszystko pasować, a u Ciebie tego za hol... nie ma. Dobrze, że meble można zmieniać. Zawsze jest szansa na lepsze jutro I jeszcze jedno co mi się nie podoba. Masz zagracony salon i jadalnie. W nocy gdybym szła po ciemku mogłabym puknąć w niepotrzebny mebel, odwracając się w każdą stronę. Na każdej ścianie coś jest. Przepełnione. Ale ilu ludzi tyle gustów, guścików. W końcu ty w tym domku mieszkasz. Każdy buduje dla siebie a nie komuś... Reszta możę być. najbardziej podobają mi się schody. na nich wzoruję się co do swojego wykończenia domku.
    Ja w swoim domku mam zamiar zamiast zagracania meblami salonu usytuować kominek, wypoczynek, a miejsce na potrzebne klamoty, serwisy, szkła, itd. zamierzam zamontować w postaci pięknej witryny w kuchni, blisko jadalni. Wszystko będzie się łączyło w swej kolorystyce (ponieważ też mam otwarta przestrzeń miedzy salonem , jadalnią i kuchnią. Więc w takich miejscach musi wszystko zgrywać. Mam nadzieje, że nie zrobie żadnego byka jak Ty w dokonaniu wyborów co do wykończeniówki Pa Pozdrawiam i miłego mieszkania w swoim domku.

    pokaż mi na tym forum podobną NIEzłosliwość w komentowaniu prywatnych zdjęć domów...

    PS Kuleczka -
    Czasem trzeba skoczyć z mostu zanim rozwiną się skrzydła.

  14. #34

    Domyślnie

    Proponuje wzajemną "zmiane fryzur" poza forum.

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie

    joan
    ile to sie człowiek musiałby napocić, żeby stworzyć coś takiego
    a tu mówisz - masz
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

  16. #36
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał joan
    Mam nadzieje, że nie zrobie żadnego byka jak Ty w dokonaniu wyborów co do wykończeniówki
    ja bym się chyba załamała, gdyby ktoś mi tak napisał...
    mam nadzieję, że Anetka jakoś TO przeżyła

  17. #37
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał elutek
    Cytat Napisał joan
    Mam nadzieje, że nie zrobie żadnego byka jak Ty w dokonaniu wyborów co do wykończeniówki
    ja bym się chyba załamała, gdyby ktoś mi tak napisał...
    mam nadzieję, że Anetka jakoś TO przeżyła
    No sory ale dlaczego miałam być nieszczera i chwalić wszystko w domu od A do Z u kogoś, gdzie nie wszystko jest takie fascynujące jakby się wydawało. O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE.
    A jesli ktoś chce komentarzy to je ma. Nie muszą być one od każdego dla każdego miłe, w samych superlatywach - zaprzeczające temu co naprawde widać na zdjęciach. A u Kuleczki ja nie widziałam superlatyw poza schodami więc tak to skomentowałam, bo za bardzo by urosła od tych wszystkich ach i och.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał elutek
    Cytat Napisał joan
    Mam nadzieje, że nie zrobie żadnego byka jak Ty w dokonaniu wyborów co do wykończeniówki
    ja bym się chyba załamała, gdyby ktoś mi tak napisał...
    mam nadzieję, że Anetka jakoś TO przeżyła
    No sory ale dlaczego miałam być nieszczera i chwalić wszystko w domu od A do Z u kogoś, gdzie nie wszystko jest takie fascynujące jakby się innym wydawało. O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE.
    A jesli ktoś chce komentarzy to je ma. Nie muszą być one od każdego dla każdego miłe, w samych superlatywach - zaprzeczające temu co naprawde widać na zdjęciach. A u Kuleczki ja nie widziałam superlatyw poza schodami więc tak to skomentowałam, bo za bardzo by urosła od tych wszystkich ach i och.

    Czy Ty dziewczyno czasem czytasz to co piszesz, zanim naciśniesz "enter"?

  19. #39
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Soniczko kochana! Ja nie loubie gdy ktoś radzi coś, co sam zrobił tak jak odradza..

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kuleczka

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.130

    Domyślnie


    No sory ale dlaczego miałam być nieszczera i chwalić wszystko w domu od A do Z u kogoś, gdzie nie wszystko jest takie fascynujące jakby się wydawało. O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE.
    A jesli ktoś chce komentarzy to je ma. Nie muszą być one od każdego dla każdego miłe, w samych superlatywach - zaprzeczające temu co naprawde widać na zdjęciach. A u Kuleczki ja nie widziałam superlatyw poza schodami więc tak to skomentowałam, bo za bardzo by urosła od tych wszystkich ach i och.
    czyliż, zaiste, w rzeczy samej, to do mnie było, nie do Anety
    dziękuję bardzo za tak fachową analizę moich wnętrz
    najbardziej podoba mi się
    W nocy gdybym szła po ciemku mogłabym puknąć w niepotrzebny mebel, odwracając się w każdą stronę
    perełka
    mam nadzieję, że mogę na ciebie liczyć w przyszłości
    Cóż to za robot piękny i młody,
    I cóż to za robotniczka,
    Ona mu daje z dzbana pentody,
    A on jej wtyczki z koszyczka

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony