dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 29
Pokaż wyniki od 561 do 574 z 574
  1. #561
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Nie lubię gadki typu: jak widziałeś-masz jedną instalacje to jesteś baran..To kuźwa ile mam mieć 10,29,31............... by praktycznie mówić o jej osiągnięciach???Ile???.Okazuje się ,że na FM flaczkom rybim nie można dawać pożywki bo wstrętnie i pokrętnie ponieważ to wykorzystają tak czy siak.(red to wzór na FM amen).Aleeeeeeeeeeeee,,,,,,,,ale, skoro lat temu kilka zamontowano mi solary zgodnie z instrukcją i napełniono go ręczna pompą Hewalexsa i okazało się ,że i ten montaż i te pompowanie to o ch.......potłuc to co !!!!!!!!! kolektor1 gdzie ja nie mam racji kuźwa jego mość???Gdzie???.Tu ,że mi teraz zamontowali prawidłowo kolektor mam cały czas ciśnienie stabilne wirówą nabite, to dla flaczka reda..... bo mnie mierzi z tą swoja praktyką.to źle???Pytam kto ma tu zabierać głos ten co złożył 100 zestawów czy także ten co praktykuje i udziela się z jednym pokazując i strzegąc indywidualnego odbiorce by go w bambuka nie zrobili???

  2. #562

    Domyślnie

    Zabierać głos może każdy byleby zgodnie z prawdą. A prawda jest taka, że pompa wirowa nie jest niezbędna do uruchomienia instalacji solarnej. Tyle że o tym nie będzie wiedzieć osoba, która widziała jedną instalację. Bo to trochę tak jakby się wypowiadać np nt działania instalacji gazowej w samochodzie na podstawie doświadczeń z jednym autem.

  3. #563

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    A tak jak byś się bardziej systematyczny zrobił ???

    a tu :


    ręce opadają.
    Może nie do końca się jasno wypowiedziałem.
    W moim przypadku i tak i tak instalacja się napełniła i działała prawidłowo.
    Wirową będzie łatwiej odpowietrzyć instalację z tak zwanymi zakamarkami. Chociaż, nie rozumiem skąd w instalacji zakamarki?

  4. #564
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    U mnie mała zmiana.
    Zmniejszyłem przebieg pompy z III na II bieg i obecnie (wczoraj ) jest tak: temp na kol. 70C , w zasobniku 50C.
    Skąd ja wezmę serwisanta z pompą wirową ....
    WARTO? WARTO!

  5. #565
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał red1980 Zobacz post
    Zabierać głos może każdy byleby zgodnie z prawdą. A prawda jest taka, że pompa wirowa nie jest niezbędna do uruchomienia instalacji solarnej. Tyle że o tym nie będzie wiedzieć osoba, która widziała jedną instalację. Bo to trochę tak jakby się wypowiadać np nt działania instalacji gazowej w samochodzie na podstawie doświadczeń z jednym autem.
    To ja według ciebie GURU kłamie mając swoją instalacje solarną ,która mi teraz działa bez zastrzeżeń???Ktoś kto ma swoje solarki nie może udzielać praktycznych rad???O co ci kaman!!!Kim ty jesteś chłopczyku bez reklamy by krytykować indywidualnego odbiorcę ,który chce powiedzieć Kowalskiemu ,że jego zestaw działa dobrze i ma z tego zajebista satysfakcję.To jak widziałem instalacje gazową w wielu samochodach i znam ich działanie to już jestem ok???

  6. #566
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał q-bis Zobacz post
    U mnie mała zmiana.
    Zmniejszyłem przebieg pompy z III na II bieg i obecnie (wczoraj ) jest tak: temp na kol. 70C , w zasobniku 50C.
    Skąd ja wezmę serwisanta z pompą wirową ....
    Ilu chcesz???Powiedz a oni przyjadą...............jeśli wola twoja taka.

  7. #567

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    To ja według ciebie GURU kłamie mając swoją instalacje solarną ,która mi teraz działa bez zastrzeżeń???Ktoś kto ma swoje solarki nie może udzielać praktycznych rad???O co ci kaman!!!Kim ty jesteś chłopczyku bez reklamy by krytykować indywidualnego odbiorcę ,który chce powiedzieć Kowalskiemu ,że jego zestaw działa dobrze i ma z tego zajebista satysfakcję.To jak widziałem instalacje gazową w wielu samochodach i znam ich działanie to już jestem ok???
    To, że twoja instalacja działa dobrze dopiero po użyciu pompy wirowej nie oznacza, że każda musi być nabita pompą wirową żeby działała dobrze, chłopczyku. Zresztą szkoda czasu na rozmowy z totalnym laikiem któremu się wydaje, że jak ma w domu instalację solarną, to już jest ekspertem od montażu i pierniczy bzdury na forum.

  8. #568

    Domyślnie

    Też mnie trochę dziwią problemy z ręczną pompką. No ale każda instalacja jest inna.

  9. #569
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mar1973

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.108

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaiba83 Zobacz post
    Też mnie trochę dziwią problemy z ręczną pompką. No ale każda instalacja jest inna.
    witam

    zgadza się - "każda instalacja jest inna"

    oczywiście jest wiele instalacji, które da się napełnić i odpowietrzyć pompką ręcznę (kiedyś tylko tak robiłem)

    ale są takie instalacje - "z sasyfonowaniami", których ręczną pompką się nie odpowietrzy
    dlatego też obecnie używamy tylko pompy wirowej - szybkość, wygoda, dokładność

    pozdrawiam

  10. #570
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał red1980 Zobacz post
    To, że twoja instalacja działa dobrze dopiero po użyciu pompy wirowej nie oznacza, że każda musi być nabita pompą wirową żeby działała dobrze, chłopczyku. Zresztą szkoda czasu na rozmowy z totalnym laikiem któremu się wydaje, że jak ma w domu instalację solarną, to już jest ekspertem od montażu i pierniczy bzdury na forum.
    Dopiero to zobaczyłem przepraszam.Z koniem kopać się nie będę.Pozostań i tkwij w swym przekonaniu ,że nie przyjmujesz do wiadomości nic z poza swojego klimatu.EOT.

  11. #571
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    in*s*7

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    260

    Domyślnie

    My używamy już tylko profesjonalnej grupy pompowej. Super się nią napełnia i odpowietrza. Napełnianie ręczną pompką trwa długo i jest problematyczne.

  12. #572
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał in*s*7 Zobacz post
    My używamy już tylko profesjonalnej grupy pompowej. Super się nią napełnia i odpowietrza. Napełnianie ręczną pompką trwa długo i jest problematyczne.
    Przepraszam komu Państwo to tłumaczycie tak incognito ???.A może to ta właściwa przestroga by jak coś nowego to tak trza.

  13. #573

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Dopiero to zobaczyłem przepraszam.Z koniem kopać się nie będę.Pozostań i tkwij w swym przekonaniu ,że nie przyjmujesz do wiadomości nic z poza swojego klimatu.EOT.
    To EOT czy nie? Chyba jednak nie, bo znowu dwa posty niżej wtrącasz swoje kolejne bezsensowne trzy grosze. Chyba piszesz tylko po to, żeby nabijac sobie posty - co widać również w innych watkach.
    Każdy instalator zaczyna zazwyczaj od pompy ręcznej. Dopiero przy pewnym przerobie inwestuje w pompę elektryczną, bo jest to szybsze, pewniejsze i wygodniejsze. Ale nie przeczy to temu, żeby instalacja funkcjonowała napełniona pompą ręczną.

  14. #574
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał red1980 Zobacz post
    To EOT czy nie? Chyba jednak nie, bo znowu dwa posty niżej wtrącasz swoje kolejne bezsensowne trzy grosze. Chyba piszesz tylko po to, żeby nabijac sobie posty - co widać również w innych watkach.
    Każdy instalator zaczyna zazwyczaj od pompy ręcznej. Dopiero przy pewnym przerobie inwestuje w pompę elektryczną, bo jest to szybsze, pewniejsze i wygodniejsze. Ale nie przeczy to temu, żeby instalacja funkcjonowała napełniona pompą ręczną.
    Słuchaj EOT. Już ci tłumaczyłem ale widać tempomat ci się zaciął.Nie nabijam sobie postów bo mam to w ..............i nie pisz o tym bo się tylko ośmieszasz chcąc wyjść w oczach forowicza na wschodzącą gwiazdę.Jeśli ma się takie podejście do indywidualnego odbiorcy nigdy nią nie zostaniesz .Poczytaj kolo np. w kominkach co branża i jak pisze o nowościach na rynku i ich zastosowaniu u klienta.I pamiętaj jeśli EOT to bądź twardy.Widzisz i ja przez ciebie zmiękłem.

Strona 29 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony