dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie [POMOC] LINK DO TEMATU >> 'Pomoc bezdomnemu Salvatore'

    na prośbę Forumowiczów podaję linka do tematu, w którym potrzebna jest pomoc jak największej liczby osób

    >> http://forum.muratordom.pl/pomoc-bez...re,t119962.htm

    jeśli chcesz, pomóż klikając
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  2. #2

    Domyślnie

    podciągam temat. Zróbmy coś dobrego i zagłosujmy

  3. #3

    Domyślnie

    Już wczoraj poszło.

    Pozdrawiam.
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Trzeba klikać codziennie, bo cos nam się Salvatore w ogole nie przesuwa wyżej .

  5. #5

    Domyślnie

    Zaglosowalem na Salvatore . Chcialbym , aby jego los sie odmienil . Ja zostalem bezdomnym w wieku 20-kilku lat . Mialem wtedy zone i male dziecko . Zakasalem rekawy i zarobilem kase na wynajm mieszkania . Skoro moglem ja , to i Salvatore sie uda . Zwlaszcza ze nie jestem ani nadzwyczajnie bystry , ani pracowity .

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    zagłosowałam... zróbmy kochani coś dobrego dla innych ...dla tego czowieka który pragnie zmienić coś w swoim życiu....pomóżmy mu

    wiem, że jeśli chcemy to potrafimy.... nic nas to nie kosztuje....jedno kliknięcie....już nie raz pokazaliśmy jaka w nas siła....tylu nas tu czyta codziennie i pisze...

    ZRÓBMY AKCJĘ, ZMOBILIZUJMY SIŁY ... NIECH KAŻDY KLIKNIE

    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    zagłosowałam... zróbmy kochani coś dobrego dla innych ...dla tego czowieka który pragnie zmienić coś w swoim życiu....pomóżmy mu
    Podpisuje sie pod tym obiema rekami . Salvatore zarabia na zycie myjac szyby samochodow . Zrobmy wiec skladke na fantastyczne wiaderko i fikusna myjke do szyb , aby poszlo jemu z gorki . Jestem pewien , ze obdarowywanie go pieniedzmi , sprawiloby mu przykrosc . Dajmy mu wedke .

  8. #8

    Domyślnie

    Jestem jak najbardziej za pomocą dla innych, ... w Polsce.
    Jest tyle biednych dzieci, tyle osób skazanych na biede, może i zwłasnej winy.
    Dlaczego łza nam się ciśnie na widok afrykańskich dzieci??
    Czy nasze Polskie są złe??
    Czemu nie widzimy biedy w naszym kraju??
    Czemu chcemy pomagać komuś daleko, a nie sąsiadowi dwa domy dalej??

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    kochana, przecież można pomagać i tym i tym..... to, że zagłosowałam na Salvatore nie oznacza, że codziennie nie klikam w pajacyka , albo nie oddałam 1% podatku na hospicjum dla dzieci
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  10. #10

    Domyślnie

    to i ja zagłosowałem

  11. #11

    Domyślnie

    Dzisiaj też zagłosowałam. Kochani Forumowicze, dołączcie do głosujących

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Proszę klikać .

  13. #13

    Domyślnie

    kliknięte, i to nie raz

    Cytat Napisał mynia_pynia
    Jestem jak najbardziej za pomocą dla innych, ... w Polsce.
    rozumiem, że to uwaga do mojego podpisu:
    20 złotych na miesięczne wyżywienie ?
    Stać Cię, SMS-uj: "UNICEF" na nr 7245 >>>
    liczy się każdy grosz

    >>> Feed the world

    bo Salvatore to chyba Polak
    i o nim jest główny temat

    a podpis nie ma z tym nic wspólnego
    ot, akurat taki temat teraz w moim podpisie się znalazł


    Cytat Napisał mynia_pynia
    Jest tyle biednych dzieci, tyle osób skazanych na biede, może i zwłasnej winy.
    Dlaczego łza nam się ciśnie na widok afrykańskich dzieci??
    Czy nasze Polskie są złe??
    Czemu nie widzimy biedy w naszym kraju??
    Czemu chcemy pomagać komuś daleko, a nie sąsiadowi dwa domy dalej??
    'nam', 'my' - rozumiem że reprezentujesz w swej wypowiedzi jakąś grupę osób ?

    ja nie mogę pisać za kogoś, odpowiem za siebie na te retoryczne pytania:
    * łza mi się nie ciśnie na widok dzieci, raczej ogarnia wściekłość i pięści się zaciskają na darmozjadów zwanych "dyplomatami"; łzą się dzieciaka w Etiopii nie nakarmi, zresztą w Polsce też nie
    * polskie dzieci są takie jak każde inne - afrykańskie czy chińskie - niewinne niczemu, co zrobili głupi dorośli
    * biedę i potrzeby widzę - mam nadzieję - wszędzie, gdzie wystepują, a ja mogę się o tym dowiedzieć
    * choćby pobieżne rozejrzenie się po Forum pozwoli zauważyć pewną akcję, mającą na celu pomoc - jak najbardziej polskim - dzieciom, którą anonsowalem w podpisie przez niemal cały grudzień, a w której kilkudziesięciu Forumowiczów wykazało się szczodrością i chęcią pomocy polskim dzieciom
    rozmawiałem też z kilkoma osobami, które nie braly w tym udziału - bo pomagają u siebie, lokalnie [i to nie jednej osobie czy instytucji] i na akcję Forumową nie mogły już dać funduszy
    * a pomagam "daleko" - o ile to w ogóle warte mówienia o tym, zawsze lepiej zamiast ględzić coś zdziałać:
    - BO TAK CHCĘ
    - bo to żaden wysiłek finansowy - jednym SMS-em nakarmić trójkę dzieci dziennie [kilka minut gadki przez telefon tyle kosztuje, że nie wspomnę o rynku dzwonków, tapet, gier na komórki itp.]; telefon to doskonałe narzędzie do pomagania innym
    - bo nie widzę żadnego powodu, by mówić sobie "co tam Afryka, moje polskie pieniądze są tylko dla Polaków"
    - bo nie mówię sobie "Afryka to nie mój problem"
    - bo generalnie chcę pomagać i o ile mogę, pomagam; tu mogę bez problemu - więc pomagam, SMSując co kilka dni

    oczywiście zawsze można przejść obojętnie i mruknąć sobie 'a co mnie to obchodzi'
    wolny kraj, wolny wybór
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A ja dzisiaj nie mogę kliknąć , ale zapraszam innych .

    Dlaczego nie mogę i co mam zrobić, żebym mogła?

  15. #15

    Domyślnie

    dzisiaj też klikłem
    Spełniłem marzenie - wybudowałem dom.

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar martadela
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Kliknięte z 2 komputerów

  17. #17

    Domyślnie

    głosowanie jeszcze tylko dziś
    do godz. 16.00
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony