dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 156
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 3109
  1. #2021
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    koziol14

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mega-Max P+W 250x328 z transportem i HDS 5,25 zł (wszystko brutto)
    Poroton DE 11,5 P+W transport HDS 4,70 zł
    Bloczek betonowy 2,50 zł
    Andrzej Kozłowski

  2. #2022

    Domyślnie

    http://www.e-cegly.pl/p,pl,27,pustak...otherm+25.html


    Co o tym myślicie ? 3.80 za Porotherm 25

  3. #2023

    Domyślnie

    Cytat Napisał aDw
    http://www.e-cegly.pl/p,pl,27,pustak+ceramiczny+wienerberger+porotherm+2 5.html


    Co o tym myślicie ? 3.80 za Porotherm 25
    + oczywiście transport

    pozdro

  4. #2024

    Domyślnie

    też się zastanawiam bo cenę mają konkurencyjną, ktoś u nich kupował, jest to rzetelna firma ?

  5. #2025

    Domyślnie

    to są ceny z odbiorem pustaka w cegielni, jak sie doliczy transport z HDS to cena wyjdzie podobnie jak pozostałe oferty, no chyba że się mieszka za płotem fabryki.
    ---Tu była reklama zakupów---

  6. #2026
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    To jest cena ponizej zakupu z cegielni... niemozliwa jest taka cena chyba, że:
    1) nie jest to 1 gatunek,
    2) netto znaczy brutto (gosc sprzedaje bez faktury) i ma porozumienia inwestycyjne oddajac rabat w tzw. detal (detal to domek jednorodzinny) a i to za bardzo nie wychodzi.
    3) za transport liczy x2 i sprzedaje tylko z transportem swoim

    Sprawa ciekawa nawet bardzo, w poniedzialek zadzwonie i podpytam.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  7. #2027

    Domyślnie

    jak bedziesz cos wiedzial wiecej to napisz bo jestem ciekaw dlaczego to takie tanie a nie znam sie wiec moga mi jakis kit wepchac

  8. #2028
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Juz wiem.. odbior własny w Niemczech
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #2029

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983
    Juz wiem.. odbior własny w Niemczech
    No właśnie

    Mnie to się śmiać chce z siebie, jak sobie wspomne początek budowy, gdy też biegałem za pustakiem - bo tu po 6,00, a tu 5,70. Te kombinacje z rozładunkami, bo palety przyjeżdżają tirem... ehhh.
    A oszczędności... może 700-800zł. smieszne.
    Ale widze że każdy inwestor tak ma i to jest moim zdaniem fajne w budowie domu.
    Uprosćcie konstrukcje dachów, zoptymalizujcie ogrzewanie (a nie węgiel, solary gaz i turbokominek w jednym). szukajmy oszczędności tam gdzie one realnie są

    Takie mi się nasunęły przemyślenia hehe.

    a żeby nie było offtopic:
    termoorganika podloga standard 141/m3
    podloga gold 180/m3
    piach do wylewek 1400zł/32t z transportem
    cement II 438zł/t

    Imielin, śląskie

  10. #2030

    Domyślnie

    To jest cena ponizej zakupu z cegielni... niemozliwa jest taka cena chyba, że:
    1) nie jest to 1 gatunek,
    2) netto znaczy brutto (gosc sprzedaje bez faktury) i ma porozumienia inwestycyjne oddajac rabat w tzw. detal (detal to domek jednorodzinny) a i to za bardzo nie wychodzi.
    3) za transport liczy x2 i sprzedaje tylko z transportem swoim

    Sprawa ciekawa nawet bardzo, w poniedzialek zadzwonie i podpytam.
    koszt do woj śl 5,40 za pustak z transportem

  11. #2031

    Domyślnie

    do usunięcia
    Ostatnio edytowane przez zip20 ; 07-06-2017 o 17:43

  12. #2032

    Domyślnie ceny ytong Leszno

    wczoraj 14.12.2009 rozmawiałem z przedstawicielem xella chodziło o ytong i ma potanieć po nowym roku a czas realizacji 2-4 dnii więć chyby rzeczywiście może stanieć skoro nie ma wyczekiwania na dostewę

  13. #2033

    Domyślnie Re: ceny ytong Leszno

    Cytat Napisał michalkarolina
    wczoraj 14.12.2009 rozmawiałem z przedstawicielem xella chodziło o ytong i ma potanieć po nowym roku a czas realizacji 2-4 dnii więć chyby rzeczywiście może stanieć skoro nie ma wyczekiwania na dostewę
    michalkarolina no to teraz mi troche namieszałes tą informacją w głowie
    Ja natomiast byłem na 2 składach budowlanych i tam z kolei panowi twierdzili że od nowego roku Ytong i ogolnie wszystko ma zdrożeć...

    Wiec albo wiedzą tak naprawdę to co Ty napisałeś i chcą jeszcze w tym roku sprzedać towar naciągając klientów... albo przedstawiciel wie że ma zdrożeć i woli żeby ludzie się jeszcze wstrzymali i kupili no nowej wyższej cenie ...

  14. #2034
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Xella wprowadza nowy cennik od stycznia, prawdopodobnie bedzie on nizszy od aktulanego, nie wiadomo natomiast jak bedzie z rabatowaniem tego nowego cennika
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  15. #2035

    Domyślnie

    Cytat Napisał mjakob
    Cytat Napisał fighter1983
    Juz wiem.. odbior własny w Niemczech
    No właśnie

    Mnie to się śmiać chce z siebie, jak sobie wspomne początek budowy, gdy też biegałem za pustakiem - bo tu po 6,00, a tu 5,70. Te kombinacje z rozładunkami, bo palety przyjeżdżają tirem... ehhh.
    A oszczędności... może 700-800zł. smieszne.
    Ale widze że każdy inwestor tak ma i to jest moim zdaniem fajne w budowie domu.
    Uprosćcie konstrukcje dachów, zoptymalizujcie ogrzewanie (a nie węgiel, solary gaz i turbokominek w jednym). szukajmy oszczędności tam gdzie one realnie są

    Takie mi się nasunęły przemyślenia hehe.


    Imielin, śląskie
    sama prawda
    pozdrawiam

  16. #2036

    Domyślnie Re: CENA MATERIAŁÓW

    Cytat Napisał kameleon1983
    max 288/188 po 2 zł cegła pełna czerwona na kominy po 0,8 zł i TERMOton P+W 11,5 325 x 115 x 235 po 2,15

    ale dostałem fakture tylko na 10 tys
    moge podac namiary okolice opoczna
    Podaj mamiary tej hurtowni. Czy jest to ceramika z Owczar czy inny producent?

  17. #2037

    Domyślnie cenny porotherm 25

    Ja też słyszałem że cenny od 1 stycznia będą rosnąć. Dla tego kupiłem już teraz.
    porotherm 25 roben 4.05 - 4.15 szt. 13 szt. na m 2
    porotherm 25 wienerberger 4.50 - 4.75 szt. 10.5 na m 2
    Sopel

  18. #2038

    Domyślnie

    Ja kupiłem porotherm 25 wienerberger za 4.50 szt.
    Sopel

  19. #2039

    Domyślnie

    do usunięcia
    Ostatnio edytowane przez zip20 ; 07-06-2017 o 17:43

  20. #2040

    Domyślnie Re: CENA MATERIAŁÓW

    Cytat Napisał tomek_211
    Cytat Napisał kameleon1983
    max 288/188 po 2 zł cegła pełna czerwona na kominy po 0,8 zł i TERMOton P+W 11,5 325 x 115 x 235 po 2,15

    ale dostałem fakture tylko na 10 tys
    moge podac namiary okolice opoczna
    Podaj mamiary tej hurtowni. Czy jest to ceramika z Owczar czy inny producent?
    ceramika owczary. palety zafoliowane. w poniedziałek ostanie 24 palety mi przywiazą. poniewaz potrzebne mi było 3000 max i 3300 11,5. podaj emaila to podam ci nr telefona do goscia. hurtownia z sulejowa

Strona 102 z 156

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony