dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 28 z 28
Pokaż wyniki od 541 do 547 z 547
  1. #541

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marlena&Marcin
    Witam,
    mam cichą nadzieję, że ktoś mi odpowie ..

    Szukam informacji na temat odkurzaczy firmy aero vac (interesuje mnie model s1570 split). Jak sprawdza się ta firma, jeden z Panów oferujących odkurzacze centralne namawial mnie na beam mówiąc że w aero vac są słabe silniki (5 lat gwarancji?)...
    może ktoś poleci jakiś model... ważne kryterium to niezawodność i rodzaj filtracji (wchodzi w grę tylko model z separatorem cyklonicznym, najlepiej typu split)
    Pozdrawiam
    Nikt nic nie wie ?

  2. #542
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jewrioszka

    Zarejestrowany
    May 2006
    Skąd
    Dobrzenica
    Kod pocztowy
    05-505
    Dzielnica
    Mazowieckie
    Posty
    1.771
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    126

    Domyślnie

    Witam.

    Proponuję odkurzacze firmy VACUFLO serii TC (z cykloniczna separacja zanieczyszczeń). Jest to dokładnie ten sam rodzaj filtracji jaki jest zastosowany w odkurzaczach AEROVAC.

    Przewaga natomiast tych jednostek nad jednostkami AEROVAC jest elastyczne podłączenie do instalacji (tłumi drgania i nie powoduje jej rozszczelniania), półprzeźroczysty pojemnik na kurz (można kontrolować 'kątem oka' poziom napełnienia) i tez maja 5 lat gwarancji. W przypadku dalszych pytań proponuje kontakt telefoniczny 0-601-781-801

    Jeśli chodzi o silniki to w większości odkurzaczy centralnych peodukcji USA sa silniki tej samej firmy czyli Ametek Lambd. Wyjątkiem są odkurzacze BEAM gdzie sa montowane silniki robione w Słowenii na licencji Ametek.

    Tak naprawdę nic nie przemawia na korzyść jednostek split, według mnie jest to zbędny wydatek ponieważ brak kompaktowej budowy powoduje że opory przepływu sa większe. Twierdze tak dlatego że do podłączenia osobnego silnika potrzebne sa kolejne kształtki.

  3. #543

    Domyślnie zainteresowany

    Witam...
    Z jakiego regionu jest firma?????
    Jestem zainteresowany???

  4. #544
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    O Wielki Ramzesie!
    Jewrioszka napisał z jakiego jest regionu, a Ty nie. No ale, kto pyta nie błądzi

  5. #545
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jewrioszka

    Zarejestrowany
    May 2006
    Skąd
    Dobrzenica
    Kod pocztowy
    05-505
    Dzielnica
    Mazowieckie
    Posty
    1.771
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    126

    Domyślnie

    Jestem z Mazowsza, ale robiłem juz instalacje w Nowym Tomyślu, Ostródzie i na Pomorzu. To tylko kwestia ceny

  6. #546

    Domyślnie

    Czy ten wątek jeszce działa ?
    salata

  7. #547
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    paul_g8

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Chełm
    Kod pocztowy
    22-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja osobiście polecam odkurzacz Hayden SuperVac 7000, jest on wyposażony w filtr cykloniczny (pierwszy stopień filtracji) wspierany filtrem typu heepa (drugi stopień filtracji). Dodam iż jest to PRAWDZIWY filtr cykloniczny nie tylko chwyt marketingowy. Odkurzacz ma 7lat gwarancji i jest produkowany przez kanadyjską firme Canplas, firma pionierska w tej dziedzinie.
    Sprzedaje to firma DAGLEZ z woj. lubelskiego.
    Ogólnie polecam bo sam używam i daję ***** - pięć gwiadek

Strona 28 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony