dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 90
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pitu-pitu
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie

    w taki razie gratuluję bo wieś jest przepięknie położona..my w Kartuzach też bez większych zgrzytów wszystko załatwiliśmy..i wszystko jest na miejscu..

    co do tempa budowy to my podpatrujemy od m-ca bo dopiero nie dawno odkryliśmy droge przez Kobysewo..tak jeździlismy via Żukowo i Borowo

    ej..chyba nie jesteś jedyny, który pisze dziennik.. wkleję kilka "męskich linków", ktore regularnie czytam tak dla podniesienia ducha
    (Pół)dziennik gwoździka

    Dziennik budowy D04 "Powszechny" za 150 tys

    dziennik-ged-a

    mój dom - już do końca

    edit

    nie będę produkować posta pod postem więc dopiszę się tylko
    dobrze, ze ułożyło się po twojej myśli..dach wygląda świetnie..my też będziemy mieć tą folię
    trzymam kciuki za powodzenie w rozmowie "ostateczne rozliczenie"


    edit 14.10

    piękne widoki..nic dziwnego, że nie mozemy się spotkać skoro o tak wczesnej porze bywasz na bdowie

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wrk
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    >piękne widoki..nic dziwnego, że nie mozemy się spotkać skoro o tak wczesnej porze bywasz na bdowie

    Czyżbym wyczuwał jakąś drobną złośliwość? Kiedy dla mnie 7:30 to naprawdę środek nocy!

    A co do widoków, to jak kiedyś wstaniecie o takiej makabrycznej, rannej godzinie to sami zobaczycie! Śliczna mgła snuje się nad Kobysewem... (za dwa lata będziemy pewnie mówić: to białe, zimne, mokre paskudztwo! )

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pitu-pitu
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie

    Cytat Napisał wrk
    Czyżbym wyczuwał jakąś drobną złośliwość? Kiedy dla mnie 7:30 to naprawdę środek nocy!

    A co do widoków, to jak kiedyś wstaniecie o takiej makabrycznej, rannej godzinie to sami zobaczycie! Śliczna mgła snuje się nad Kobysewem... (za dwa lata będziemy pewnie mówić: to białe, zimne, mokre paskudztwo! )
    zlośliwość - w żadnym wypadku my po prostu najwcześniej bywamy na budowie koło 10 rano ..oj w ostatni piątek byliśmy o 8.00 - ale to się nie liczy ponieważ był to jeden raz

    co do mgły to pewnie masz rację..będzie z nią jak z tym śniegiem w krążącej po forum anegdocie

    edit 22.10.08

    hehe..chyba Wasz fan-club założę Bombaj.. to ja śliczne zdjęcia później poproszę..bardzoo

    co do tempa murarzy.. o bogowie

    na temat firmy Ambit nie bedę się wypowiadać..po dwóch tygodniach czekania na wycenę z ich siedziby w GD. pojechałam i zrobiłam taką aferę..szefostwo próbowało mnie uciszyć (że już, że zaraz) więc już przy drzwiach wykrzaczałam, ze mają do mnie nie dzwonić ta sama historia w Kartuzach (filia) wrrr.. po dwóch tygodniach i naszej wizycie tam Pan zadzwonił podajac cenę - zero szczegółowych danych

    a co Tobie zrobili??

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wrk
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    >to ja śliczne zdjęcia później poproszę..bardzoo

    Pewnie, nie ma sprawy! Tyle, że my opowieściami z podróży potrafimy zamęczyć najwytrwalszych Właśnie ostatnio liczyłem - mamy trzynaście "analogowych" albumów ze zdjęciami, cyforwych nie liczyłem

    >co do tempa murarzy.. o bogowie

    No... ujęłaś to perfekcyjnie

    >na temat firmy Ambit nie bedę się wypowiadać..
    >a co Tobie zrobili??

    Niestety zrobić, to oni mi dopiero coś mogą... bo jednak biorę od nich tą blachodachówkę... Przeboje z ofertą miałem niemal identyczne jak Ty, ale mimo wszystko współczynnik jakości towaru do ceny był w Ambicie najlepszy i się pokusiłem... Co dalej opowiem jak już skończę z nimi załatwiać (mam cichą... chichutką nadzieję, że skończą lepiej niż zaczeli... to może nawet nie trafią na czarną listę )

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    gratulujemy, domek śliczny !

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Kominem się zachwycam!!!!!

    I zapytam: to w końcu jest na bok, czy do góry Ten wylot...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pitu-pitu
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie

    Haloo, puk,puk .. macie zamiar wrócić z egzotycznych wojaży?

    Widzieliśmy już Waszą blachodachówkę..wygląda super (z drogi co prawda - bo nie śmiałam się pakować na teren pod nieobecność właściciela )

  8. #48
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wrk
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Wielkie dzięki za zachwyty kominem Chociaż ktoś podziela mój zachwyt!

    Z wojaży wróciliśmy - ale ciarki mi po plecach przechodzą jak sobie pomyślę jak blisko byliśmy tego, co się tam teraz dzieje... Gdybyśmy wyjeżdżali trzy dni później na pewno w dzień zamachu siedzielibyśmy w zaatakowanej Leopold's Cafe - tam siedzą wszyscy turyści...

    Dzięki za info o blachodachówce - co prawda raz byłem już na działce, ale nic nie było widać prócz śniegu... jutro jadę podziwiać - no ale skoro piszesz, że super, to nie mam już takiego stresu!

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nosi Cię psia kostka po obcych landach i patrz, co by było Dobrze, że wróciliście
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #50
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wrk
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Ano dobrze... dobrze... Ale następnym razem i tak pojadę

    A co do pytania o wylot jednego z kanałów wentylacyjnych... przy odbiorze prac był kierownik budowy i to on miał ostatecznie zadecydować, czy może zostać "do góry". Pokręcił trochę nosem, ale ostatecznie stwierdził, że może być, więc zostało... muszę tylko kupić jakiś mały daszek, taki jak na kanał dymowy, żeby mi deszcz do domu nie padał...

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nie wątpię, skoro jeździsz konno to ryzyko masz we krwi
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  12. #52
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pitu-pitu
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie

    witaj

    zrobiłam wpis a później zobaczyłam co się dzieje..jakiś koszmar.. dobrze, że wróciliście cali i zdrowi

  13. #53
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pitu-pitu
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie

    hej..zaskoczyłeś nas ocieplaniem zimą..bo u nas brrr.. za to jak ślicznie wygląda wasz biały domek .. wracaliśmy po 15 i pięknie odbijał się bielą z półmroku

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
    Życzy Gwoździk z Rodzinką



  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wrk
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za żyeczenia! Szczególnie, że mój dziennik właśnie obchodzi roczek... Mam nadzieję, że przed następną rocznicą szkończy się słowami "Budowa skończona! Wprowadziliśmy się do wykończonego domu!"

  16. #56

    Domyślnie

    witaj, jedno zdanie mi nie daje spokoju
    "Uwzględniając sugestię kierownika budowy zabieramy się za ocieplenie (nie po to aby by było ciepło tylko aby chronić porotherm"
    co kierownik miał na myśli ?
    (czy to tylko kwestia mokrej ściany na zime? )
    gratuluje... konstrukcji dachu
    google: murator osek.

  17. #57
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wrk
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    >czy to tylko kwestia mokrej ściany na zime?

    Tak, z tego co zrozumiałem to właśnie o to chodziło. Mój porotherm okazał się nienajlepszej jakości i kierownik stwierdził, że bardzo niedobrze byłoby go zostawić tak na zimę... mogłem go zabezpieczyć inaczej, ale skoro ocieplać i tak trzeba, to "po co przepłacać" Inna sprawa, że ustalaliśmy to wczesną jesienią a potem niepostrzeżenie zrobiła się zima i zrobiły się inne problemy... zostałem przed dylematem, czy ryzykować uszkodzenie styropianu czy porothermu... wybrałem styropian.

    >gratuluje... konstrukcji dachu

    Chyba odwagi i samozaparcia... Ta konstrukcja była ekonomicznie nieuzasadniona dla warunków zabudowy, które dostałem... ale się uparłem

  18. #58
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pitu-pitu
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie

    Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie,
    prezentów ile słoń uniesie.
    Szczęścia większego niż Pałac Kultury,
    przygód ciekawszych niż szkolne lektury.
    Życia dłuższego niż włoskie spaghetti,
    snów kolorowych jak barwne konfetti.
    Słodyczy słodszej niż tort
    A przede wszystkim Wesołych Świąt!!!!:*:*:*
    Życzy cała moja rodzinka




  19. #59
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Pitu-pitu
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie

    eee nooo podbitka super.. gratuluję..

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorbie
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    4.018
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    341

    Domyślnie

    Pieknie i gratuluje odpalenia kozy. A unas taka podobna budowlana nadal stoi i jest uzywana zamiast pieknej kozuchy docelowej na ktora jak na razie nie ma kaski
    My tez ocieplalismy w zime, chyba jakos w lutym. Byla ekipa wolna i tyle. A potem sobie wszystko schlo przez dach, a on sam byl dopiero ocieplony pod koniec lata

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony